Portal_background_image

استاندار مركزي: ۱۷۷ مركز اداري، آموزشي و درماني استان مركزي به برق اضطراري مجهز شد

آقازاده استاندار مرکزی در نشست شواری پدافند غیرعامل استان گفت ۱۷۷ مرکز اداری، آموزشی و درمانی در این استان امسال با همکاری شرکت توزیع و تولید به برق اضطراری مجهز شد

 

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: تیم‌های ارزیابی در شهرستان‌ها با همکاری فرمانداری‌ها در این موضوع نظارت دارند و در سال آینده تعداد مراکز مجهز به برق اضطراری در استان افزایش می‌یابد.

وی اظهار داشت: ذخیره‌ کالاهای استراتژیک از جمله گندم با همکاری جهاد کشاورزی، فرمانداری‌های استان، سازمان غله و دانشگاه علوم پزشکی انجام شده‌است.

استاندار مرکزی گفت: ۱۲ واحد به ظرفیت ۲۳۷ هزار ۵۰۰ تنی ذخیره کالای استراتژیک استان اضافه شده تا در مواقع مورد نیاز استفاده شود.

آقازاده افزود: بازدید از شبکه ریلی و میزان تاب‌آوری در خدمات‌رسانی در زمان وقوع حوادث طبیعی و انسانی انجام و آمادگی لازم کسب شده‌است.

وی اظهار داشت: میزان تاب‌آوری در ۲ سد الغدیر ساوه و کمال‌صالح شازند در مواقع بحران برای تامین آب کشاورزی و آشامیدنی در دستور کار شواری پدافند غیرعامل استان قرار داد.

استاندار مرکزی گفت: نظارت و تاب‌آوری شبکه جاده‌ای استان به عنوان یکی از استان‌های مهم در این مقوله از دیگر دستور کارهای شورای پدافند غیرعامل استان است.

آقازاده افزود: ۱۵ طرح عمرانی مرتبط با پدافند غیرعامل در هفته پدافند غیرعامل در استان بهره‌برداری می‌شود.

وی اظهار داشت: برگزاری ۳۰ رزمایش زمینی، سایبری و شیمیایی در این هفته در استان انجام می‌شود.

استاندار مرکزی گفت: ۴۰ درصد طرح پدافند غیرعامل استان تهیه شده‌است و مبالغی پیش پرداخت در قرارداد به شرکت تهیه‌کننده طرح پرداخت و تا پایان سال طرح تکمیل می‌شود.

در این نشست هریک از دستگاه‌های اجرایی استان در خصوص فعالیت پدافند غیرعامل دستگاه مربوط خود گزارش کار ارایه کردند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها