Portal_background_image

استاندار مركزي: ۱۵۵طرح عمراني و اقتصادي همزمان با هفته دولت در شازند بهره برداري شد

آقازاده استاندار مرکزی گفت :۱۵۵ طرح عمرانی، اقتصادی و اجتماعی همزمان با هفته دولت با صرف ۵۵۰ میلیارد ریال در شهرستان شازند بهره برداری شد که این طرح ها هدیه دولت به مردم این منطقه است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد:  با بهره برداری از این طرح ها برای ۱۳۵ نفر اشتغال زایی شده است. 

وی اظهارداشت: اجرای طرح های آبخیزداری با هدف جلوگیری از حرکت سیلاب و گل و لای در شازند انجام شده که گامی موثر در مدیریت بحران است. 

استاندار مرکزی در ادامه سخنانش گفت: کشاورزان از قیمت گذاری خرید تضمینی محصولات کشاورزی ناراضی هستند و در این خصوص باید قیمت واقعی مورد توجه قرار گیرد.

آقازاده افزود: قیمت تضمینی محصولات کشاورزی با زحمات و هزینه کرد کشاورزان فاصله زیادی دارد و این مهم به مراجع فرادستی منعکس شده است.

وی همچنین در جمع مردم روستای «مالمیر» شهرستان شازند گفت: تامین آب آشامیدنی این شهرستان به ویژه روستاها مطالبه جدی است و در این خصوص طرح آبرسانی به ۴۰ روستا آغاز شده است.

استاندار مرکزی گفت: عملیات آبرسانی به پنج روستای شازند امسال با ۴۰ میلیارد ریال اعتبار در دستور کار قرار دارد.

آقازاده افزود: آبرسانی به این ۴۰ روستا در مجموع به ۸۰۰میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

استاندار مرکزی در سفر خود به شازند همزمان با دومین روز از  هفته دولت با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

در جریان این سفر با حضور استاندار مرکزی عملیات اجرایی ساختمان شرکت گاز شهر شهباز به وسعت ۸۱۱مترمربع در ۲ طبقه با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال آغاز شد.

زمین چمن مصنوعی شهدای روستای لودزر به وسعت یک هزار و ۲۰۰متر مربع با اعتبار سه میلیارد و ۸۰۰  میلیون ریال نیز با حضور استاندار مرکزی به بهره برداری رسید که ۲ میلیارد ریال آن از محل اعتبارات اداره ورزش و جوانان استان مرکزی و یک میلیارد ریال و ۸۰۰ میلیون ریال آن از محل دهیاری لودزر علیا تامین اعتبار شده است.

آغاز عملیات اجرایی ۱۹ طرح آبرسانی با ۲۷ میلیارد ریال و بهره برداری از ۹ طرح آبرسانی از دیگر طرح هایی بود که با حضور تیم اجرایی ارشد استان مرکزی در دومین روز از هفته دولت در این شهرستان انجام شد.

آقازاده همچنین با خانواده شهید«کی قباد جادنکو»  در روستای مالمیر دیدار کرد.

این شهید والامقام در عملیات خیبر و در جزیره مجنون به درجه رفیع شهادت نایل آمده است.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها