Portal_background_image

گودرزی راد: ایجاد تعامل و همکاری بین دستگاه ها جهت پیشبرد اهداف وظیفه روابط عمومی ها است

رئیس اداره روابط عمومی و امور بین الملل استانداری گفت: ایجاد تعامل  و همکاری بین دستگاه ها جهت پیشرفت اهداف دولت وظیفه روابط عمومی ها است.

'كیوان گودرزی راد' روز یكشنبه در نشست مشترك هیات رئیسه و مسوولان كمیته های شورای هماهنگی روابط عمومی های استان مركزی در دانشگاه علوم پزشكی اراك افزود: روابط عمومی ها به لحاظ ارتباط با مردم جایگاه بالایی در دستگاه ها دارند بنابراین كم كاری در این زمینه پذیرفتنی نیست.

وی بیان كرد: همچنین روابط عمومی ها برای تحقق دولت الكترونیك برنامه ریزی كرده و در این زمینه اطلاع رسانی لازم را انجام دهند.

دبیر شورای اطلاع رسانی استان مركزی اضافه كرد: روابط عمومی ها واحدهای سمعی، بصری، تبلیغات، ارتباطات و اطلاع رسانی، آموزش و انتشارات را فعال تر كرده و در این خصوص برنامه ریزی كنند.

گودرزی راد خاطر نشان كرد: روابط عمومی ها با ارتباط بیشتر رسانه ای مردم را در زمان لازم در جریان اخبار دستگاه ها قرار داده و زمینه تعامل دوسویه را بیش از پیش فراهم كنند.

وی با انتقاد از غیبت بعضی از مسوولان روابط عمومی در این نشست تاكید كرد: برخی مسوولان روابط عمومی ها اگر تمایل به ادامه همكاری در این زمینه ندارند می توانند این مهم را اعلام كنند تا درباره آن تصمیم گیری شود.

رییس اداره روابط عمومی و امور بین الملل استانداری یادآور شد: روابط عمومی ها مشاوران امین مدیران دستگاه ها و برنامه ریزان ارتباطی هستند بنابراین باید با قوت و همه توان برای انجام وظیفه در میدان باشند.

گودرزی راد اظهار كرد: برای نخستین بار در كشور پورتال شورای هماهنگی روابط عمومی های كشور در استان مركزی با عنوان 'روابط عمومی مجازی' در آینده ای نزدیك راه اندازی خواهد شد كه بسیاری از ارتباطات و نیازهای مخاطبان را پاسخ خواهد داد.

وی بیان كرد: در این پورتال بانك اطلاعاتی جامع به همراه معرفی كامل روابط عمومی ها در قالب لینك های مختلف پیش بینی شده است كه پشتیبانی از آن نیاز به تعامل همه جانبه بین بخشی دارد.


*** 136 پزشك برای حضور در برنامه پزشك خانواده در استان مركزی ثبت نام كرده اند

معاون فنی مركز بهداشت استان مركزی در ادامه این نشست با هدف تشریح برنامه پزشك خانواده برای اعضای شورای روابط عمومی ها افزود: تاكنون 136 پزشك برای حضور در برنامه پزشك خانواده در این استان ثبت نام كرده اند.

دكتر 'عباس اسماعیلی' بیان كرد: نگرانی هایی كه در حال حاضر در نظام سلامت كشور وجود دارد با اجرای برنامه پزشك خانواده برطرف خواهد شد.

وی اظهار كرد: هم اكنون بیشتر مراجعه ها به پزشكان متخصص و فوق تخصص غیر ضروری است و مشكل افراد با مراجعه به پزشكان عمومی برطرف خواهد شد.

در این نشست درباره انتخاب لوگوی پورتال شورای هماهنگی روابط عمومی های استان مركزی، برنامه آموزشی و نشست های آتی این شورا بحث و تبادل نظر شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها