Portal_background_image

گودرزي راد: همه برای تقویت فضای شور و نشاط انتخابات مجلس در استان مركزی بكوشند

مسوول كمیته تبلیغات ستاد انتخابات استان مركزی گفت: همه برای تقویت فضای شور و نشاط نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با برگزاری برنامه های مختلف بیشتر تلاش كنند.

كیوان گودرزی راد روز شنبه در نشست اعضای كمیته تبلیغات ستاد انتخابات استان مركزی بیان كرد: برگزاری جشن رای اولی ها، مسابقات انشا نویسی، تهیه روزنامه دیواری و مصاحبه های مردمی می تواند به شور و نشاط انتخاباتی كمك كند.

وی اضافه كرد: همچینن رسانه های جمعی نیز می توانند برای تشویق و ترغیب مردم به حضور گسترده در نهمین دوره انتخابات با تهیه گزارش های جذاب و مخاطب پسند نقش خود را به نحو احسن انجام دهند.

مسوول كمیته تبلیغات ستاد انتخابات استان مركزی ادامه داد: همچنین روابط عمومی های ادارات، نهادها، سازمان ها و ارگان ها برای بیان اهمیت جایگاه مجلس شورای اسلامی و نقش اثرگذار نمایندگان در این عرصه فعالیت كنند.

گودرزی راد اظهار كرد: نامزدها و طرفداران آنان نیز از تخریب یكدیگر و وعده های غیر ممكن به مردم پرهیز كرده و رویكرد فعالیت های خود را برای حضور گسترده مردم در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی متمركز كنند.

وی اضافه كرد: آگاهی مردم از وظایف، ماموریت ها و چارچوب كاری نمایندگان مجلس شورای اسلامی بسیار ضروری است كه نقش این كمیته در این بخش كلیدی و اثرگذار است.

مسوول كمیته تبلیغات ستاد انتخابات استان مركزی بیان كرد: حضور گسترده مردم در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با توجه به تحولات منطقه ای، بیداری اسلامی و تحریم های دشمنان، اقتدار و عزت ایران اسلامی را افزایش می دهد.

در این نشست در زمینه چاپ بنر، بروشور و تراكت از فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری درباره انتخابات، تعیین مكان های تبلیغاتی نامزدها توسط شهرداری ها، برگزاری جشن رای اولی ها، ساماندهی وضعیت تبلیغات و عملكرد مطبوعات و همایش های مختلف بحث و تبادل نظر شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها