Portal_background_image

گودرزي راد: روابط عمومي ها به عنوان اولين جايگاه رصد و ساماندهي ارتباطات وظيفه مهمي بر عهده دارند

رئیس روابط عمومی و امور بین الملل استانداری در دومین نشست كمیته كشاورزی و منابع طبیعی شورای هماهنگی روابط عمومی های استان مركزي  كه روز شنبه  در سازمان جهاد كشاورزي برگزار شد، گفت: روابط عمومی ها به عنوان اولین جایگاه رصد و ساماندهی ارتباطات درون و برون سازمانی وظیفه مهمي بر عهده دارند كه باید با هماهنگی و برنامه ریزی به آنها پرداخت

وی عنوان كرد: از وظایف مهم كمیته كشاورزي و منابع طبيعي شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي استان شناسایی و رفع مشكلات و ضعف های احتمالی در روابط عمومی های دستگاه های اجرایی حوزه كشاورزی و منابع طبیعی است.


كیوان گودرزی خاطر نشان كرد: فرهنگ سازی، عملیاتی كردن تصمیمات، تبادل اطلاعات و انتقال دانش و تشكیل بسیج عمومی در جهت ایجاد هم افزایی از جمله دستورات مهم این نشست است.


رئیس روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اضافه كرد: در این برهه زمانی از وظایف خطیر و عمده روابط عمومی ها تشویق و ترغیب كاركنان و مخاطبان آن دستگاه به حضور گسترده و پرشور در انتخابات مجلس شورای اسلامی است


رئیس سازمان جهاد كشاورزی در اين نشست گفت: اخلاق مداری، مردم محوری و اعتماد سازی از وظایف مهم روابط عمومی ها است و نقش اساسی در ایجاد ارتباط سالم بین دستگاه و ارباب رجوع دارد.
.
 'عباس مظفری' افزود: توجه به صداقت، امانت داری، اخلاق اداری و اجتماعی از جمله تكالیف مهم اصحاب روابط عمومی در خدمت رسانی به مردم است.


وی اظهار كرد: با پرهیز از مبالغه و شفاف سازی، فعالیت ها و دستاوردهای هر سازمان باید از سوی روابط عمومی ها به صورت دقیق و كامل منعكس شود.


رئیس سازمان جهاد كشاورزی توضیح داد: دقت بالا و سرعت عمل در نحوه اطلاع رسانی باید به عنوان یكی از الگوهای مهم ارتباطی در روابط عمومی ها باشد و با استفاده از تكنولوژی های مدرن به آن توجه كرد.


مظفری یادآور شد: انسجام ارتباطی بین حوزه جهاد كشاورزی و بهره برداران این بخش به دلیل كمبود امكانات، پراكندگی و سطح پایین سواد بسیار دشوار است در حالیكه این سازمان توانسته با ایجاد بسترهای مناسب و متعدد روند مطلوبی را ایجاد كن
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها