Portal_background_image

گودرزي راد: اطلاع رساني از پروژه‌هاي مهر ماندگار موجب ايجاد روحيه اميد در جامعه خواهد شد

گودرزي راد گفت: اطلاع رسانی و شفاف سازی از ثمرات و اهداف پروژه‌های مهر ماندگار موجب ایجاد روحیه امید، نشاط و شادابی در جامعه خواهد شد.

 كيوان گودرزي راد در دومين جلسه كميته اطلاع رساني طرح مهرماندگار استان مركزي گفت: 26 پروژه در رابطه با عنوان پروژه هاي مهر ماندگار در استان مركزي معرفي شده است كه ستاد مهرماندگار دراستان به رياست استاندار تشكيل شده است و ایشان در جلسه مذکور در جريان اقدامات بعمل آمده درخصوص روند پیشرفت پروژه ها قرار گرفتند.


گودرزي راد گفت: اطلاع رسانی از تلاش ها و اقدامات انجام شده در طرح های مهر ماندگار استان در شرایط امروز اهمیت بسیاری دارد .


 مدير كل روابط عمومي استانداري در ادامه جلسه از اعضاء خواست تا با اطلاع رسانی به موقع و موثر و بهره گیری از تمامی پتانسیلهای موجود در استان از روند پیشرفت پروژه های مهر ماندگار استان مردم شریف را مطلع نمایند.


رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مهر ماندگار استان مرکزی اضافه کرد: مدیران دستگاه های اجرایی و متولی مهر ماندگار در زمینه بازدید قشرهای مختلف از جمله دانش آموزان، دانشجویان، رسانه ها و اساتید دانشگاه ها و همه اقشار مرتبط و علاقه مند از این طرح ها برنامه ریزی لازم را معمول نمایند.

گودرزی راد خاطر نشان کرد: نبوغ، خلاقیت، تلاش شبانه روزی و همت ایرانی در تکمیل و بهره برداری طرح های مهر ماندگار موضوعی است که باید در امر اطلاع رسانی برجسته سازی و باز نشر شود.


در ادامه جلسه مسئولان و نمايندگان روابط عمومي در خصوص پيشرفت پروژه هاي طرح مهر ماندگار دستگاه متبوع خود به تفصيل گزارشي ارائه دادند.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها