Portal_background_image

استاندار: گفتمان سازي، اعتماد آفريني و آگاهي بخشي رسالت مهم روابط عمومي هاست

زمانی قمی استاندار مرکزی در پیامی به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، گفت: گفتمان سازی، اعتماد و مشارکت آفرینی و آگاهی بخشی رسالت مهم روابط عمومی هاست.

زمانی قمی استاندار مرکزی در این پیام آورده است: بیست و هفتم اردیبهشت ماه؛ روز ملی «ارتباطات و روابط عمومی»، فرصت مغتنمی است تا حرکت ملی مردم‌داری و مردم مداری با قوت و شناخت بیشتر و با گام‌های بلندتر، در جهت آرمان‌ توسعه‌ی ارتباطات اجتماعی، اعتلای نهاد روابط عمومی و پیشرفت میهن اسلامی، سرعت و قدرت بیشتری بگیرد.

وی بیان کرده است: بی شک نمادهای توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی یک جامعه در گرو ساز و کارهایی های ارتباطی همچون توزیع عادلانه اطلاعات، روشنگری، مردم مداری و احترام به حقوق انسان ها به منظور افزایش سطح مشارکت مردمی می باشد که ماموریت انجام آن به عهده مدیران روابط عمومی مجموعه سازمان های دولتی و خصوصی و دیگر فعالان هنر هشتم است.

استاندار مرکزی تصریح کرده است: در جهانی که با  گسترش وسایل ارتباط جمعی و فناوری های نوین اطلاعات به دهکده جهانی شهرت یافته، نقش و اهمیت افکار عمومی در توفیق یا عدم توفیق سیاست ها و برنامه ریزی های مسئولین و مدیران برکسی پوشیده نیست و در این راستا  روابط عمومی ها می توانند به عنوان یکی از بسترها و ظرفیت های اطلاع رسانی و حلقه اتصال سازمان ها و نهادها با رسانه ها و افکار عمومی در جهت پاسخگویی به شهروندان و تقویت ارتباط و اعتماد بین مدیران و مردم  نقش بسزائی داشته باشند.

زمانی قمی ابراز کرده است: اعتمادسازی در جامعه سرمایه بزرگی است که بخش مهم آن با شیوه های اطلاع رسانی هدفمند، شفاف و علمی ایجاد می شود و در این میان رسالت مهم حوزه اطلاع رسانی و روابط عمومی گفتمان سازی، تقویت همگرایی جمعی در امور و انعکاس واقعیت ها می باشد و این موضوعات بر پایه ارزش و اخلاق استوار است.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرده است: اینجانب ضمن تبریک روز «ارتباطات و روابط عمومی» به همه صاحب‌نظران، اندیشه ورزان و خدمتگزاران پرتلاش این حوزه، از مساعی و زحمات این عزیزان قدردانی نموده، امیدوارم در راستاي تحقق اهداف والاي نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و سیاست های دولت بیش از پیش  موفق و مؤید باشند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها