Portal_background_image

استاندار مركزي: گام دوم انقلاب نيازمند اقدامات برنامه اي و مشاركت جويي است

آقازاده استاندار مرکزی در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا ، گفت: تحقق راهبردهای مترقی گام دوم انقلاب که توسط رهبر فرزانه ترسیم شده، نیازمند اقدامات برنامه ای هدفمند و مشارکت جویی همگانی است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد:  با ورود به دهه پنجم انقلاب اسلامی، منشوری ارزشمند در راستای پیشبرد اهداف نظام اسلامی ارایه شده که راهبردهای آن فصل جدیدی از توسعه و پیشرفت را برای کشور رقم می زند.

وی خاطرنشان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب، جوانان را نسلی می داند که پا به میدان عمل می گذارند و همدوش سایر اقشار و مسئولان جهادی بزرگ را برای ساختن ایران اسلامی ایجاد می کنند.

استاندار مرکزی گفت: در این منشور بر پرورش مدیران و مسئولانی کارآزموده و با انگیزه که بتوانند در آینده از انقلاب خود حفط و حراست کنند تاکید شده و ظرفیت مدیریتی کشور باید خلاق و بالنده در راستای شکوفایی استعدادها و شکوفایی مولفه های رشد حرکت کند.

آقازاده ادامه داد: بر اساس فرمایش های مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب جوانان محور تحقق نظام پیشرفته اسلامی هستند و باید به آنان بها داد تا مدیران جوان، کارگزاران اندیشمند و فعالان اثربخش در همه میدان های سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و بین المللی و عرصه های دینی و اخلاقی و معنویت زمام امور را به دست بگیرند و عدالت گستری کنند.

وی افزود: بدنه مدیریتی کشور نیازمند دمیدن روح خلاقیت، جوانی و انگیزه محوری است و باید بستر برای تصاحب پست های مدیریتی و مسئولیت ها برای نسل جوان بیش از پیش مهیا شود.

استاندار مرکزی یادآور شد: گام دوم انقلاب فصل الخطاب آحاد جامعه و مسئولان است و همه بخش ها به ویژه دانشگاهیان و اهالی علم باید در گشودن مرزهای دانش و دستیابی به تخصص های نوین و فناوری های روز راه پیشرفت کشور را هموارتر کرده و ظرفیت های نو در کسب و کار ، تولید ثروت و پیشبرد امور بیافرینند.

آقازاده اظهار داشت: عمل به منشور راهبردی گام دوم انقلاب تحولات مثبتی را در جامعه رقم می زند و راه با عزت ایران اسلامی را پربارتر خواهد کرد.

وی عنوان کرد: استان مرکزی به عنوان قطب صنعتی و اقتصادی کشور با ظرفیت های متعدد کشاورزی و گردشگری و پیشینه غنی فرهنگی آمادگی کامل دارد که در راستای تحقق این منویات ارزشمند تلاش کند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی 24 بهمن امسال در بیانیه ‌ای خطاب به جوانان و آینده ‌سازان ایران، برداشتن گام بزرگ دوم به سمت آرمان ‌های انقلاب اسلامی را در هفت فصل تبیین کردند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها