Portal_background_image

چهار پروژه عمرانی با حضور استاندار در ساوه به بهره برداری رسید

 به مناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، چهار پروژه عمرانی روز دوشنبه با حضور استاندار  در ساوه به بهره برداری رسید.

 این پروژه ها شامل پارک خطی و مسیل هدایت آب های سطحی بلوار سید جمال الدین اسد آبادی، دستگاه سنجش آلودگی هوا و پارک 17 هکتاری بسیج 2 بود.

پارک سید جمال الدین اسدآبادی به مساحت شش هکتار با اعتبار 10 میلیارد ریال و فاز نخست پروژه مسیل این بلوار به طول یک کیلومتر با صرف هزینه ای بالغ بر 11 میلیارد ریال به بهره برداری رسیدند.

هم اکنون فاز دوم این پروژه به طول دو کیلومتر با 70 درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت است.

دستگاه سنجش آلودگی هوا نیز با صرف هزینه ای بیش از چهار میلیارد ریال از محل اعتبارات شهرداری ساوه از دیگر پروژه های افتتاح شده بود.

بهره برداری از دومین دریاچه تفریحی ساوه با مساحت بیش از یک و نیم هکتار و با صرف هزینه ای بالغ بر 17 میلیارد ریال واقع در پارک 17 هکتاری بسیج دو از دیگر این پروژه ها بود.

استاندار  در مراسم بهره برداری از این طرح ها گفت: به برکت انقلاب اسلامی پروژه های بسیاری در دهه فجر در این استان با هدف خدمت رسانی بهتر به مردم به بهره برداری می رسند.

ˈعلی اکبر شعبانی فردˈ افزود: وجود مبلمان شهری مطلوب در جذب سرمایه گذار بسیار موثر است از این رو شهرداری ها باید بتوانند با انجام طرح های مناسب در این خصوص بکوشند.

وی با اشاره به اینکه ساوه یکی از شهرستان های مهم استان مرکزی است، اظهار کرد: همکاری مسوولان دستگاه ها با یکدیگر در رونق و آبادانی شهرستان ها موثر است.

وی بیان کرد: ایجاد منطقه ویژه اقتصادی ساوه در شتاب بخشی به توسعه و رونق این شهرستان، استان مرکزی و کشور حائز اهمیت است از این رو باید با تقویت زیرساخت ها، زمینه را برای جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی در این منطقه مهیا کنیم.

در آیین بهره برداری از این پروژه ها نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار و فرماندار ساوه و تعدادی از مسوولان این شهرستان حضور داشتند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها