Portal_background_image

چهارمین جلسه ستاد برگزاری نمایشگاه فناوری های پیشرفته برگزار شد

با حضور صفری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری صبح امروز چهارمین جلسه ستاد برگزاری نمایشگاه فناوری های پیشرفته استان در محل استانداری برگزار شد.

صفری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن زمان برگزاری نمایشگاه فناوری های پیشرفته باید از تمام ظرفیتها در جهت هر چه بهتر برگزار شدن این نمایشگاه استفاده شود.

وی بیان کرد: فهرست فناوری های قابل رونمایی درطول ایام برپایی نمایشگاه وهمچنین قراردادهای انتقال فناوری واقدامات ویژه ای که قابلیت رونمایی در آن ایام رادارد در اسرع وقت توسط دانشگاهها و دستگاههای اجرایی عضو ستاد تهیه و دراختیار دبیرخانه قرارگیرد.

صفری ادامه داد: فرمانداران درصورت امکان شرایط و تمهیدات لازم برای بازدید دانشجویان،دانش آموزان،صنعتگران و...  از این نمایشگاه را با همکاری دستگاه های اجرائی فراهم آورند.

وی ابراز کرد: دستگاههای اجرایی استان و دانشگاههادرخصوص دعوت از مسئولین ملی برای بازدید از نمایشگاه پی گیری لازم را به عمل آورده و درصورت ضرورت انجام مکاتبه ازطریق استانداری موضوع را اعلام تا اقدام گردد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تصریح کرد:  اطلاع رسانی  برگزاری این نمایشگاه از طریق خبرگزاری ها، صدا و سیما و نشریات درقالب بخش های خبری، ویژه برنامه، مصاحبه، گزارش و... توسط کمیته اطلاع رسانی وتبلیغات نمایشگاه پی گیری واقدامات لازم دراین خصوص به عمل آید.

گفتنی است این جلسه با حضور روسا و معاونین دانشگاه ها و مدیران و کارشناسان تعدادی از دستگاه های اجرایی برگزار گردید و هر یک از اعضا پیشنهادات و نظرات خود را بیان کردند. 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها