Portal_background_image

پیگیری استاندار مرکزی برای رفع مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان

زمانی استاندار مرکزی در روزهای گذشته طی جلساتی با وزراء و مسئولین کشوری در تهران، مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان را پیگیری کرد که برای رفع آنها تصمیماتی اتخاذ شد.

زمانی استاندار مرکزی در دیدار با نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت که در محل دفتر وی انجام شد، ابتدا مسائل و مشکلات کلی و عمومی واحدهای تولیدی و صنعتی استان را مطرح کرد و این مسائل مورد بحث و بررسی قرار گرفتند.

زمانی همچنین مسائل و مشکلات برخی از صنایع مشکل دار استان را عنوان نمود که وزیر صنعت، معدن و تجارت دستوراتی را در جهت رفع این مشکلات صادر کرد.

در این دیدار میرگلوبیات نماینده مردم شهرستانهای ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی حضور داشت.

استاندار مرکزی همچنین در دیدار با ابریشمی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران نیز مشکلات شهرکهای صنعتی استان را مطرح کرد که درخصوص آنها تصمیماتی اتخاذ شد ، همچنین درخصوص ایجاد شهرکهای صنعتی جدید نیز تبادل نظر گردید.

زمانی با طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی نیز در محل دفتر وی دیدار کرد که در این دیدار مسائل و مشکلات تعدادی از واحدهای صنعتی و تولیدی که قبلاً  مورد بررسی قرار گرفته بود بصورت جمع بندی شده به وزیر ارائه شد که این مشکلات نیز مورد پیگیری قرار گرفتند و درخصوص آنها تصمیماتی اتخاذ شد.

زمانی استاندار مرکزی در دیدار با عسگری معاون وزیر و رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در محل دفتر وی، مهمترین واحدهای صنعتی استان که  مشکلاتشان از طریق این سازمان مرتفع می گردد را شرکت واگن پارس اراک، لوله و پروفیل صفا در ساوه و فولاد هیربد در زرندیه عنوان کرد که از سوی رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور برای رفع مشکل آنها قول هایی داده شد.

در  این دیدار معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری نیز حضور داشت.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها