Portal_background_image

پیام مشترک نماینده ولی فقیه و امام جمعه اراک و استاندار مرکزی به مناسبت نهم دیماه

بسم الله الرحمن الرحیم

«  ولینصرن  الله من  ینصره ان الله لقوی عزیز  »

نهم دی ماه سال 88 ، روز بیعت با رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت اله خامنه ای ( مد ظاله العالی ) و تجلی بصیرت الهی ملت ایران و روز تجلی قدرت خدا بود . مردم عاشورایی ایران در این روز با لبیک به ندای رهبر فرزانه و روشن بین خویش ، با حضور آگاهانه و پرشکوه ، حماسه ای بزرگ و ماندگار آفریدند که بی تردید دست یاری خداوند ، روح ولایت و عشق به ابا عبدا... (ع) در لحظه لحظه آن احساس می شد .
این حضور الهی و حماسی فریاد بصیرت ملت بود که به مصداق آیه شریفه « ان تنصرالله ینصرکم » تمام توطئه ها و نقشه های شیطانی مخالفان و مکر معاندان نظام مقدس جمهوری اسلامی را خنثی نمود .
اين حضور باشكوه نشان داد كه درست در روزهايي كه همه حرمت‌ ها شكسته شد ، مردم ايران زنده و بيدار هستند . در روزهايي كه فضا چنان آشفته بود كه هر كس مشكلي با نظام داشت، مي‌توانست از فرصت بدست آمده استفاده كند و مشكلش را نشان بدهد و عليه نظام شعار بدهد ، ديديم كه چنين نشد. كساني در حماسه 9 دي به خيابان آمدند و از نظام و رهبري دفاع كردند كه همیشه حامی ولایت و انقلاب بوده و هستند ،مردم ما همه به خيابان ها آمدند و از نظام و رهبری حمایت کردند . ما باید قدر اين حضور آگا ها نه و اين حماسه با شكوه و اين ملت بزرگ را بدانيم و شكر گزار آنها باشيم. در 9 دی مردم حضور، وحدت و شکوه خودشان را در اتصال به امام و رهبری و از این طریق اعتقادات اسلامی خودشان را به بهترین شکل به نمایش گذاشتند ، روز 9 دی روزی است که ملت ایران با اسلام، انقلاب، امام و رهبری تجدید بیعت کردند .امسال اولین سال پاسداشت این روز بزرگ است . خداوند همه ما را قدردان انقلاب اسلامی قرار دهد و همواره درمسیری که مدنظر امام راحل و مقام معظم رهبری است ، توفیق خدمت و مجاهدت عنایت فرماید . انشا الله تعالی بمنه و کرمه .
 

                                                                    

نماینده ولی فقیه و امام جمعه اراک

قربانعلی دری نجف آبادی

استاندار مرکزی

علی اکبر شعبانی فرد

                                                                                                                                                                                                             

                                                                                           


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها