Portal_background_image

پیام تبریک استاندار مرکزی

یا مقلب القلوب و الابصار                                  یا مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال                                 حول حالنا الی احسن الحال
 

آغازین روز بهار و جنبش طبیعت و عید باستانی نوروز را ابتدا ء محضر رهبر فرزانه انقلاب ، هموطنان گرامی و بالاخص هم استانی های عزیز و بویژه خانواده معزز شهداء ، جانبازان ، ایثارگران و همه کسانی که نوروز را پاس می دارند از صمیم قلب تبریک و شادباش عرض می نمایم.
نوروز ، این آئین دیرین ما ایرانیان، همواره میعادگاه ملی و پیوند دهنده دلها و صله ارحام بوده و نخستین پیام آن دوستی و محبت است.
نوروز، که باطنی پیراسته و ظاهری آراسته دارد، به لطیف ترین شکل ، طبیعت زیبا را با بهار پیوند می دهد و جسم و روح آدمی را به تحولی ژرف فرا می خواند .
نوروز، صحنه وجود انسان را از هر پلیدی و نافرمانی پاک می کند و سیمای تازه ای از خالق یکتا را متجلی می سازد.
پس بجاست در بدایت(آغازین)سال که طبیعت و جامعه رویش دوباره را شروع می کند از صمیم دل از خداوند منان بخواهیم : حول حالنا الی احسن الحال

 


ملت بزرگ ایران در سالی که گذشت پیشرفت ها و موفقیت های چشم گیری را در عرصه های مختلف علمی ، فن آوری هسته ای و علوم فضایی و ... تجربه نمود که این موفقیت ها توسعه و پیشرفت میهن عزیزمان را رقم خواهد زد .
بی شک هم استانی های عزیز هم در این شکوفایی ، سهم بسزایی داشته و برای رسیدن به قله های ترقی ، گام های استواری برداشته اند. امیدواریم این پیشرفتها در سال جدید همچنان تداوم یافته و هموطنان و هم استانی های عزیز، شاهد ارتقاء و اعتلای جایگاه ایران اسلامی در دنیا باشند.
به سهم خود لازم می دانم از همه مردم شریف استان ، بالاخص نماینده معزز ولی فقیه ، نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی ، کارکنان خدوم دولت و همه زحمت کشان عرصه خدمت که در پیشرفت و اعتلای استان گام برداشته اند صمیمانه سپاسگذاری نموده و از درگاه خداوند متعال سالی سرشار از موفقیت ، بهروزی و شادکامی را برای این عزیزان آرزو نمایم.
                                                                                      والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته
                                                                                              علی اکبر شعبانی فرد
                                                                                                   استاندار مرکزی
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها