Portal_background_image

پیام استاندار به مناسبت فرارسیدن سیزده آبان ( روز دانش آموز)

پیام استاندار به مناسبت فرا رسیدن سیزده آبان ( روز دانش آموز)

متن پیام  علی اکبر شعبانی فرد به شرح ذیل می باشد: 

سیزده آبان و قیام دانش آموزان آگاه و مبارز، هنوز چون خون جاری در رگ های جامعه، حیات واقعی ملت ما را تضمین می نماید.


فریادهای دشمن شکن دانش آموزان در سیزده آبان به دل های مومنان قوت بخشید و غروری مقدس و حماسه آفرین را در آنان زنده کرد، پرتوی تابناک از انوار الهی بر آنان تابانید و درس هایی بزرگ از شهامت و رشادت و دلیری بدانان آموخت. قیام سیزده آبان دانش آموزان به امت مسلمان نشان داد که از هیچ قدرتی جز خداوند باک نداشته و در برابر هیچ گردنکشی، سر فرود نیاورند.


سیزده آبان روزی است که دشمن با توسل به سیاست کهنه خود دانش آموزان و دانشجویان را به خاک و خون کشید به این امید واهی که شاید بتواند آنان را از مسیر انقلابی خویش باز دارد. این روز ارزشمند در تاریخ نهضت اسلامی مردم مسلمان ایران از روزهای بزرگ و سرنوشت ساز است و همچون ستاره ای درخشان بر تارک مقدس تاریخ انقلاب اسلامی نورافشانی می کند.


دانش آموزان مسلمان متعهد با الهام از رشادت های شهیدانی چون حسین فهمیده درباره شهید فهمیده و هویت ضداستکباری و ستم سیزی خود همواره در روند رشد و شکوفایی حرکت اسلامی و انقلابی جامعه موثر بوده اند و بی شک نقش راهبردی آنان در برهه های حساس انقلاب اسلامی، خاموشی فتنه های داخلی و خارجی، اداره هشت سال صحنه های سلحشورانه جنگ تحمیلی و حضور در عرصه های سازندگی فراموش نشدنی است.


در این راستا بر خود لازم می دانم فرارسیدن یوم ا... 13 آبان (روز دانش آموز، روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان مسلمان و روز مبارزه با استکبار جهانی) را به عموم دانش آموزان عزیز میهن اسلامی بویژه دانش آموزان خطه نخبه پرور استان مرکزی تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال سربلندی و سعادت این جهادگران عرصه علم ودانش و سنگر نشینان جبهه تعلیم و تربیت را آرزو نمایم.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها