Portal_background_image

استاندار مركزي: پيگيري مطالبات پرستاران اولويت حوزه سلامت استان مركزي است

استاندار مرکزی همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار باحضور در بیمارستان امیرالمومنین(ع) اراک گفت: پیگیری مطالبات پرستاران اولویت حوزه سلامت این استان است و با وجود همه تنگناهای بودجه این مهم دنبال می‌شود.

سید«علی آقازاده» افزود: معوقات پرستاران استان بخشی از اضافه کار و کارانه است که امسال به تاخیر افتاده و پیگیری آن دنبال می‌شود.

وی اظهار داشت: پرستاری در زمره مشاغل سختی است که به روحیه، تعهد و روحیه صبر نیاز دارد و جامعه پرستاری استان مرکزی با بهترین کیفیت خدمات ارایه می‌کنند.

استاندار مرکزی گفت: پرستاران سربازان خط مقدم جبهه سلامت هستند که با وجود همه کاستی‌ها کاهش رنج بیماران را بر هر چیز ترجیح می‌دهندو این سرمایه ارزشمندی است که در این شغل برجسته‌ دیده می‌شود.

آقازاده افزود: مراکز درمانی استان مرکزی علاوه بر خدمات به همشهریان ، میزبانی بیماران از شهرها و استان‌های همجوار را نیز دارند و این نشانگر رضایت بیماران و سطح کار کیفی کادر درمانی به ویژه پرستاران و پزشکان است.

وی اظهار داشت: پرستاران سرمایه‌های انسانی حوزه سلامت هستند که باید موضوعات آموزشی، رفاهی و شغلی آنان با حساسیت دنبال شود و مجموعه ماهر ادر درمانی پزشکی و پرستاری استان روز به روز خدمات ارزنده‌تری را ارایه دهد.

در جریان این بازدید جمعی از پرستاران در خصوص مشکلات و خواسته‌های خود با استاندار مرکزی گفت‌وگو کردند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها