Portal_background_image

مهمترين مذاكرات و برنامه هاي يك روز كاري استاندار مركزي در تهران: پيگيري رفع مشكلات صنايع استان و جذب سرمايه گذار

آقازاده استاندار مرکزی روز شنبه در برنامه های مختلف کاری خود در تهران رفع مشکلات برخی صنایع استان از جمله هپکو و آذرآب ، تسریع در راه اندازی تعدادی از کارخانجات استان و جذب سرمایه گذار برای سرمایه گذاری در بخش های پتروشیمی و کشاورزی در شهرستان های استان را پیگیری کرد.

آقازاده استاندار مرکزی با مدیر عامل بانک صنعت و معدن کشور دیدار کرد و با حضور نماینده مردم شهرستان خمین در مجلس شورای مباحث مربوط به  راه اندازی کارخانه نخ خمین را مطرح و مورد بررسی قرار داد.

استاندار مرکزی با رئیس بنیاد مستضعفان نیز دیدار کرد و با حضور نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی درخصوص راه اندازی کارخانه قند شازند گفتگو نمود و مباحثی را مطرح کرد.

در این دیدار درخصوص راه اندازی این کارخانه مذاکرات موثری انجام و مقرر شد ظرف 40 روز آینده  کارشناس یا تیم کارشناسی موضوع را بررسی و در این زمینه تصمیم گیری نمایند.

وی در دیدار با معظمی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان نوسازی و گسترش صنایع ایران (ایدرو) تسریع در راه اندازی کارخانه رنو در استان مرکزی را خواستار شد.

در این دیدار مقرر شد در بهار 97 برای راه اندازی این کارخانه در شهر ساوه و همچنین راه اندازی کارخانه تولید خودرو (سایپا) در خمین اقدامات لازم انجام شود.

 پیگیری و تلاش در جهت رفع مشکلات صنایع بزرگ استان از جمله آذرآب، ماشین سازی، هپکو و واگن پارس نیز از دیگر  برنامه های استاندار مرکزی در تهران بود.

درخصوص شرکت واگن پارس مذاکراتی برای واگذاری این شرکت به ایدرو انجام شد و در مذاکراتی با بانک ملی مقرر شد در این هفته حداقل  یک ماه از حقوق کارکنان هپکو پرداخت شود.

آقازاده با یک شرکت سرمایه گذاری برای احداث پتروشیمی با خوراک ضایعات کشاورزی و تولید مکمل بنزین برای پالایشگاه شازند با حضور نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد  و در این خصوص بحث و گفتگو نمود.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها