Portal_background_image

استاندار مطرح كرد: پيوست پدافند غير عامل براي پروژه هاي عمراني لحاظ شود

آقازاده استاندار مرکزی در نشست شورای پدافند غیرعامل استان که به صورت همزمان با ارتباط ویدئو کنفرانس با نشست شورای پدافند غیر عامل کشور برگزار شد، گفت: در پروژه های عمرانی علاوه بر پیوست فرهنگی و اقتصادی ، پیوست پدافند غیر عامل نیز لحاظ شود.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد:  پیشنهاد می شود در پروژه های  عمرانی علاوه بر پیوست های اقتصادی و فرهنگی پیوست موضوعات مرتبط با پدافند غیر عامل  نیز دیده شود.

وی گفت: استان مرکزی یکی از استان هایی است که به لحاظ ذخیره مواد غذایی جز 5 استان اول کشور است و 500 هزار تن گندم در استان ذخیره  شده است که دو برابر نیاز سالانه این استان می باشد.

استاندار مرکزی تصریح کرد: با توجه به نیاز دیگر استانها به این ذخیره مواد غذایی پیشنهاد می شود تا  انبارهای ذخیره مواد غذایی در استان های دیگر به صورت کاملا غیر متمرکز و با فاصله های تعریف شده قرار بگیرد که این اقدام در استان مرکزی در دستور کار است.

آقازاده با اشاره به اینکه در این نشست پیشنهادات و نظرات استانها جمع بندی می شود، خاطر نشان کرد: امیدواریم پیشنهادات استان ها از جمله استان مرکزی عملیاتی شود تا بیش از گذشته در موضوع پدافند غیر عامل آمادگی داشته باشیم.

گفتنی است در این نشست اعضای شورای پدافند غیر عامل استان نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.


دسته بندی

مدیر کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها