Portal_background_image

با حضور استاندار پيكر پاك شهيد مدافع حرم در اراك تشييع شد

زمانی قمی استاندار مرکزی در حاشیه مراسم تشییع پیکر پاک علیرضا بابایی شهید مدافع حرم شهر اراک که با حضور نماینده ولی فقیه در استان ، جمعی از مسئولین و مردم شریف این شهر برگزار شد، بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: شهید مدافع حرم و دیگر شهدا خون خود را برای تقویت بنیه انقلاب اسلامی و طرد جریان تکفیری و نفاق نثار می کنند که باید این مقاومت برای نسل جوان تبیین و معرفی شود.

وی بیان کرد: همه در جریان هستند که جبهه ای از کفر و نفاق و تکفیری در مقابل  اسلام و انقلاب صف آرایی کرده است و در برابر آن جریان مقاومت از حریم اسلام و انقلاب دفاع می کند.

زمانی با بیان اینکه فرهنگ ایثار و شهادت باید برای مردم تشریح و تبیین شود، گفت: همه مسئولین و آحاد مردم باید از ارزشهای شهدا پاسداری کنند و از دستاوردهای آنان دفاع نمایند.

استاندار مرکزی بیان کرد: امنیت و آسایش امروز ما در سایه مجاهدتهای شهید بابایی و سایر شهداست که شهادت پر افتخار این شهید والامقام را به مردم استان مرکزی بویژه شهر اراک و خانواده معزز آن شهید تبریک و تسلیت عرض می نمایم.

گفتنی است  پیکر پاک شهید علیرضا بابایی از شهدای مدافع حرم با حضور نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و جمعی از مسئولان اجرائی، قضایی و انتظامی و مردم شریف اراک از مقابل دانشگاه اراک واقع در میدان دکترشریعی این شهر در مسیر حدود سه کیلومتری تا گلزار شهدای این شهر تشییع شد.

نیروهای مسلح، فرماندهان و کادر پدافند هوایی ارتش، نیروی انتظامی و سبزپوشان سپاه روح الله استان مرکزی نیز با لباس ها و سربند های یک دست در این آیین حضور داشتند و با همرزم خود وداع کردند. 
پیکر این شهید بزرگوار پس از تشییع و قرائت نماز میت به امامت آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک، با نوای گروه موزیک سپاه روح الله استان مرکزی و مارش عزا به خاک سپرده شد. 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها