Portal_background_image

با حضور استاندار؛ پيكر مطهر شهيد مدافع وطن در اراك تشييع شد

با حضور حضرت آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، آقازاده استاندار ، جمعی از مسوولان و اقشار مختلف مردم پیکر شهید مدافع وطن «علی اکبر معصومی نژاد» در اراک تشییع و به خاک سپرده شد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: شهادت شهید مدافع وطن ستوان یکم علی اکبر معصومی نژاد به دشمنان اسلام و انقلاب نشان داد که استمرار خط شهدا برای حفاظت از کیان و عظمت اسلام و انقلاب اسلامی در جمهوری اسلامی ایران ادامه دارد.

سید علی آقازاده افزود: شهادت این شهید والا مقام نشان داد که ملت بزرگ ایران به خصوص نسل جوان به امام راحل (ره)، رهبر معظم انقلاب و انقلاب اسلامی وفادار هستند و تا آخرین نفس از مرزهای جمهوری اسلامی ایران در برابر توطئه های دشمنان دفاع می کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی نیز گفت: حضور حداکثری مردم شهرستان اراک در آیین تشییع و خاکسپاری شهید مدافع وطن شهید علی اکبر معصومی نژاد به دشمنان اسلام و انقلاب نشان داد که ملت ایران اسلامی به آرمان های امام راحل (ره)، رهبر معظم انقلاب، انقلاب اسلامی و شهدا وفادار هستند.

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی افزود: مردم کلانشهر اراک با حضور در این آیین به دشمنان اسلام نشان دادند همگام با مسئولان و دلسوزان نظام با عزت و اقتدار در برابر زیاده خواهی ها و ایجاد نا امنی و شرارت در مرزهای جمهوری اسلامی ایران ایستاده اند

گفتنی است پیکر مطهر شهید مدافع وطن ستوان یکم علی اکبر معصومی نژاد بر دوش مردم ولایتمدار شهرستان اراک از میدان شهدا تا گلزار شهدا بدرقه و در جوار شهدای این شهرستان به خاک سپرده شد.

این آیین با حضور اقشار مختلف مردم و نیروهای مسلح از قبیل فرماندهان و کادر پدافند هوایی ارتش، سپاه روح الله استان مرکزی و سبزپوشان نیروی انتظامی استان مرکزی، بسیجیان و مسئولان استان مرکزی برگزار شد.

پیکر این شهید مدافع وطن پس از تشییع و قرائت نماز به امامت آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در آغوش خاک آرام گرفت.

.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها