Portal_background_image

با حضور استاندار پيكر مطهر شهيد مدافع حرم در اراك تشييع شد

با حضور استاندار مرکزی، نماینده ولی فقیه در استان، جمعی از مسئولین و اقشار مختلف مردم ولایتمدار شهر اراک، پیکر پاک شهید اسدالله قربانی از شهدای مدافع حرم در این شهر تشییع شد.

زمانی قمی استاندار مرکزی در جریان این مراسم،  اظهار کرد: تقدیم خون شهدا باعث تقویت چهره مقاومت در کشورهای اسلامی می شود و پیامی است محکم برای کسانی که جنایت علیه بشریت و مسلمین را در دستور کار خود قرار داده اند.

وی بیان کرد: تجلیل از مقام شامخ شهدا، تجلیل از فرهنگ شهادت و ترویج این فرهنگ است.

گفتنی است استقبال مردم ولایتمدار شهرستان اراک در این آئین به حدی بود که همه مسیرهای منتهی به خیابان امام خمینی(ره) مسدود شد. 

نیروهای مسلح، فرماندهان و کادر پدافند هوایی ارتش، نیروی انتظامی و سبزپوشان سپاه روح الله استان مرکزی نیز با لباس ها و سربند های یک دست در این آئین حضور داشتند و با همرزم خود وداع کردند. 

پیکر این شهید بزرگوار پس از تشییع و قرائت نماز میت به امامت آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک، با نوای گروه موزیک سپاه روح الله استان مرکزی و مارش عزا به خاک سپرده شد. 

آئین ختم این شهید، عصر روزچهارشنبه از ساعت 16 تا 18 در مسجد الزهرا(س) اراک برگزار می شود. 

شب گذشته نیز برنامه شبی با شهید با حضور جوانان مومن و ولایتمدار استان مرکزی در مسجد سیدهای اراک برگزار شد. 

شهید اسدلله قربانی اعزامی از سپاه روح الله استان مرکزی به سوریه بود که اوایل مرداد ماه جاری در جریان مبارزه حق علیه باطل در جبهه نبرد به فیض شهادت نائل آمد. 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها