Portal_background_image

با حضور استاندار مركزي پيكر شهيد مدافع حرم در اراك تشييع شد

با حضور استاندار مرکزی ، نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از مسئولان و مردم ولایتمدار شهر اراک پیکر مطهر شهید سعید مسلمی از شهدای مدافع حرم حضرت زینب (س) در این شهر تشییع شد.

مردم ولایتمدار و شهید پروراراک از نقاط مختلف استان مرکزی در آئین وداع و تشییع پیکر مطهر این شهید حرم در میدان شهدا اراک شرکت حضور یافتند.

پیکر مطهر این شهید مدافع حرم از میدان شهدای اراک در مسیر حدود سه کیلومتری تا گلزار شهدای این شهر تشییع شد و در این آئین، لحظه به لحظه به جمعیت حاضر اضافه شد به طوری که همه خیابان های منتهی به خیابان امام خمینی(ره) مسدود و مملو از جمعیت بود. 
نیروهای مسلح از قبیل فرماندهان و کادر پدافند هوایی ارتش، نیروی انتظامی و سبزپوشان سپاه روح الله استان مرکزی نیز با لباس ها و سربند های یک دست در این آئین حضور داشتند تا با همرزم خود وداع کنند. 
پس از استقرار جمعیت و پیکر این این شهید بزرگوار در گلزار شهدا، پس از قرائت نماز میت به امامت آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با نوای گروه موزیک سپاه روح الله استان مرکزی و مارش عزا به خاک سپرده شد.
با حضور استاندار مرکزی آئین ختم شهید مسلمی روز سه شنبه در مسجد حضرت علی ابن ابیطالب(ع) اراک واقع در شهرک علی ابن ابیطالب(ع) برگزار گردید.
شهید سعید مسلمی که از سوی تیپ 71 سپاه روح الله استان مرکزی به سوریه اعزام شده بود، در تاریخ نهم آبان ماه امسال به همراه شهید محمد زهر وند در جریان درگیری با گروه تکفیر داعش به درجه رفیع شهادت نائل آمد و پیکر مطهرش پس از چهار ماه به آغوش وطن بازگشت. معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها