Portal_background_image

استاندار مركزي عنوان كرد: پيام مردم در انتخابات، حمايت از اعتدال و عقلانيت بود

زمانی قمی استاندار مرکزی در نشست شورای گفتگوی دولت با بخش خصوصی که در محل استانداری برگزار شد، گفت: پيام مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه، حمايت از گفتمان اعتدال و عقلانيت بود.

زمانی قمی استاندار مرکزی با اشاره به حضور افتخار آفرین مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه جاری ، اظهار کرد: ارزیابی های اولیه نشان می دهد که پیام ملت ایران در انتخابات 7 اسفند ماه همان پیام انتخابات  24 خرداد سال 1392 است.

استاندار مرکزی گفت: ملت ایران اسلامی در انتخابات 24 خرداد تنش در سیاست خارجی، ایران هراسی،تخریب در حوزه اخلاق و ویرانگری در حوزه اقتصاد را طرد کردند و ایران شناسی را توصیه و  بر اعتدال و عقلانیت تاکید نمودند.

زمانی قمی تصریح کرد: مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه مجدداً تاکید کردند که باید با حفظ مصالح و منافع ایران اسلامی با دنیا رابطه عاقلانه و خردمندانه داشته باشیم و در حوزه اقتصاد به سیاست درست و منطقی روی آوریم و در حوزه اخلاق هم از تخریب و ویرانگری در این حوزه بپرهیزیم.

استاندار مرکزی تصریح کرد: مخالفین و رقبای دولت در طول سی ماه از هر اقدامی که می توانستند انجام دهند، فروگذار نکردند ولی نتیجه انتخابات چیزی شد که همه  آن را شاهد بودیم.

وی با اشاره به اینکه در برخی حوزه ها ی انتخابیه انتخابات به مرحله دوم کشیده شده است، گفت: مردم در دور دوم انتخابات نیز با شور و شوق پای صندوق های رای خواهند آمد و پیام آنها در این مرحله از انتخابات نیز همان پیام مرحله اول خواهد بود.

زمانی قمی در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: هدف از تشکیل شورای گفتگوی دولت با بخش خصوصی، ، تعریف و تمجید از دستگاه های دولتی نیست بلکه شنیدن صحبتها و مشکلات بخش خصوصی و کمک به حل مشکلات این بخش است.

وی افزود:باید مطابق قانون و رعایت مصوبات و بخشنامه های ابلاغی اقدامات تکلیفی در خصوص بخش خصوصی رعایت شود تا شاهد رونق تولید و شکوفایی اقتصاد باشیم 

استاندار مرکزی تصریح کرد: بخش خصوصی با تاثیر از تحریم ها و همچنین  سیاستهای غلط و یک شبه دولتهای نهم و دهم  با مشکلات بسیاری مواجه شده که مسئولان استان باید تلاش برای گره گشایی از این مشکلات را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی ابراز کرد: اهمیت واقعی بخشیدن به بخش خصوصی از راهبردهای مهم تحقق رونق اقتصادی است که همه مدیران بالاخص بانکها باید به این مهم توجه داشته باشند چرا که بانک ها درصورت نبود تولید و گردش مالی کارگاه های کوچک و متوسط دچار مشکل می شوند، از همین رو همه اصرار داریم که ضوابط و مقررات و مر قانون رعایت شود. 

استاندار مرکزی در بخش دیگری از سخنانش با تسلیت شهادت حضرت زهرا (س)،  اظهار کرد:  زیاده خواهی عناصر قدرت طلب در صدر اسلام و تن ندادن به فرمان خداوند که پیامبر اکرم (ص) در روز عید غدیر آن را اعلام نمودند باعث شد تا شاهد فجایع بسیاری باشیم.

وی فزود: اگر افراد قدرت طلب در صدر اسلام اجازه داده بودند تا حضرت علی (ع )زمام امور را بدست بگیرد، امروز شرایطی کاملا متفاوت داشتیم و خیلی از حق کشی هاو ظلم و ستم و جفائی که بشر در اقصی نقاط دنیا ناظر آنست اتفاق نمی افتاد.

استاندار مرکزی ادامه داد: در چند روز پس از رحلت پیامبر اکرم (ص) اهل بیت (ع) مورد آزار و شکنجه قرار گرفتند وحق آنها که حق جامعه بشریت و انسانها بود را سلب کردند و فجایعی را ببار آورند که شهادت مظلومانه حضرت زهرا (س) یکی از آنها بود.

گفتنی است در این نشست رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اراک ، رئیس سازمان تامین اجتماعی و همچنین مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان مطالبی را بیان کردند و موانع و مشکلات محیط کسب و کار ناشی از قوانین و مقررات تامین اجتماعی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گالری تصاویر


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها