Portal_background_image

پيام تبريك رئيس روابط عمومي استانداري به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي

   بیست وهفتم اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی فرصتی است تا نقش و جایگاه این هنر فن را به عنوان هنرهشتم یادآورشویم تا با اين بهانه ، نمادهای توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی یک جامعه ، روشن‌گری افکارعمومی، مردم مداری و ديگر دست آوردهای تلاشگران خانواده بزرگ روابط عمومی را ارج نهیم.

پرچم دار اين حرکتهاي رو به رشد مدیران،کارشناسان وهمکاران خدوم روابط عمومی هستندکه درحقیقت به عنوان پل ارتباطی، رابطه دو سویه،پایدار و محکمی را با حوزه ها و اقشار مختلف جامعه ایجاد نموده است. امروزه نقش روابط عمومی درتصمیمات استراتژیک سازمان، نقشی موثرقلمداد می‌شود و جایگاه روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی بر مبنای حرکت‌های علمی و حرفه‌ای از مشخصه‌های جدید روابط عمومی درعصر ارتباطات قلمداد می شود . روابط عمومی صاحب سبک، به عنوان اصلی‌ترین حلقه ارتباط بین مدیران، کارکنان و جامعه، مسوولیتی خطیر درفرآیند تصميم‌گیری مدیران و شناخت افکارعمومی به عهده دارد.


روابط عمومی نوین، به مثابه آینه تمام نمای انتظارت و مطالبات برحق مردم، از سازمان‌ها و نهادهایی است که برای خدمت به آن‌ها، تکوین و سازمان یافته اند.


همکاران محترم حوزه روابط عمومی در استان مركزي ، با درکي عمیق از دشواری های کاردراین حوزه و آگاهی کامل ازاهمیت و حساسیت حوزه وسیع روابط عمومی و ارتباطات و با نگرشي علمی و تخصصی از دشواريهاي كار در اين حوزه ، بدينوسيله از تلاش ها و فعالیت های بعمل آمده در آن روابط عمومی ، اين روز فرخنده و مبارك را تبريك و شادباش عرض نموده و از درگاه حضرت حق آينده اي روشن تر و گام های استوارتر را براي جنابعالي و ساير همكاران گرامي در عرصه هنر هشتم مسئلت مي نمايم .
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها