Portal_background_image

استاندار مركزي: پيام ايثار و فداكاري شهدا بايد در عمل مسئولان مشهود باشد

آقازاده استاندار مرکزی در ششمین روز از دهه فجر در دیدار با خانواده شهید قربانعلی غلامحسینی در شهر میلاجرد، گفت: پیام ایثار و فداکاری شهدای گرانسنگ باید در عمل آحاد جامعه اسلامی به ویژه مسئولان و دولتمردان مشهود باشد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: شهدا با شناخت و تفکر عمیق در راه حق و انسانیت گام برداشتند و خون خود را نثار انقلاب اسلامی کردند.

وی بیان کرد: شهدا به این باور رسیده بودند که انقلاب اسلامی می تواند در تغییر مناسبات جهان، دفاع از مردم آزادی خواه، اشاعه انسانیت و حقیقت موثر باشد.

استاندار مرکزی ادامه داد: تکلیف مهم آحاد مردم و مسئولان امروز این است که با نحوه رفتار و عملکرد خود، راه شهدا ادامه دهند.

آقازاده تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران گنجینه ارزشمندی است که باید از نسلی به نسل دیگر منتقل شود و هر یک از افراد جامعه وظیفه دارند، با تفکر و عمل خود اندوخته ای به این گنجینه بی افزایند.

گفتنی است شهید قربانعلی غلامحسینی متولد سال 1348 شهر میلاجرد است که در سال 67 در عملیات مرصاد به درجه رفیع شهادت رسید.

یادآور می گردد استاندار مرکزی در بدو ورود به شهر میلاجرد در گلزار شهدای این شهر حضور یافت و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

بهره برداری از دکل مخابراتی همراه اول میلاجرد، چاه آب آشامیدنی میلاجرد، روکش آسفالت محور کمیجان - قهاوند و کارخانه سیما طب مهر ایرانیان، طرح هایی است که در سفر استاندار مرکزی به کمیجان به بهره برداری رسید.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها