Portal_background_image

پيام استاندار مركزي به مناسبت شهادت اولين شهيد مدافع حرم شهر اراك

زمانی قمی استاندار مرکزی با صدور پیامی شهادت پرافتخار محمد زهره وند اولین شهید مدافع حرم حضرت زینب (س) شهر اراک را تسلیت گفت.

زمانی قمی استاندار مرکزی در این پیام آورده است: شهادت، تجلی حیات دوباره و دیگر باره مردانی است که عشق را در الهی‌ترین طبق اخلاص و فراتر از همه تصورات زمینی با دیدگان عشق به قرب الهی و پرواز آسمانی می سرایند و می خوانند، شهادت سرچشمه کمال است و شکوه لایتناهی باورهای عمیقی ست که در سیره خویش معرفت دینی و تفکر شیعی را مزین ساخته است.

وی ادامه داده است:  شهید والامقام ،" محمد زهره وند" اولین شهید مدافع حرم حضرت زینب (س) شهر اراک  فرزندی برومند از خاک ایران اسلامی گرچه در کربلا نبود که حسین را یاری کند اما به پاس شناخت عمیقش از نهضت و فرهنگ عاشورا، شایسته آن گشت تا در رکاب زینبش (س) پاسدار پیام آزادگی و ظلم ستیزی سردار عشق باشد و ندای پاسداری از حرم زینب (س) را در گوش تاریخ با خون رنگین و پاکش فریاد کند.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرده است: اینجانب شهادت پرافتخار شهید محمد زهره وند را به ساحت مقدس حضرت ولیعصر (عج) ، خانواده محترم ایشان ، همرزمان و امت شهیدپرور استان مرکزی تسلیت عرض می کنم و از خداوند منان غفران الهی و همجواری روح مطهر آن شهید والامقام با ارواح شهدای کربلای حسینی و صبر و سلامتی برای بازماندگان شریف را  مسئلت می نمایم.

گفتنی است مراسم وداع با شهید محمد زهره وند روز چهارشنبه 94/10/16 بعدازنمازمغرب وعشا در مسجد امام حسین (ع) واقع در میدان امام حسین (ع) برگزار می گردد.

مراسم تشیع پیکرپاک آن شهید والامقام روز پنجشنبه ساعت9:30 صبح ازمیدان شهدا بسمت گلزارشهدای شهر اراک  برگزار می شود و  مراسم ختم آن شهید نیز در روز پنجشنبه از ساعت ۱۴الی۱۶ در مسجد الزهرا اراک واقع در خیابان جهاد(هپکو) برگزار می گردد.

یادآور می گردد شهید محمد زهره وند که از سوی تیپ 71 روح الله به سوریه اعزام شده بود در تاریخ نهم آبان ماه امسال به درجه رفیع شهادت نائل آمده است. معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها