Portal_background_image

استاندار: پويائي و بالندگي كشور با فعاليت هاي منسجم احزاب قانوني تقويت مي شود

زمانی قمی استاندار مرکزی در دیدار با خرازی رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان که در محل استانداری انجام شد، گفت: پویائی و بالندگی کشور با فعالیت های منسجم احزاب قانونی تقویت می شود.

 زمانی قمی استاندار مرکزی  با اشاره به اینکه هر حزب جایگاه خود را در کشور دارد ، گفت: تشکیل حزب و تشکل جدید در کشور به معنای رد احزاب دیگر نیست.

 وی اظهار کرد: از  ویژگی های مهم حزب ندای ایرانیان، پایه گذاری آن بر روی قشر جوانان است و اعضای این حزب را جوانان با نشاط تشکیل می دهند.

 استاندار مرکزی با اشاره به نقش تاثیر گذار احزاب در جامعه، افزود: حضور احزاب مانع از ایجاد خودشیفتگی و استبداد در اداره کشور می شود.

زمانی قمی در بخش دیگری از سخنانش رمز حیات شرکت هپکو را کسب سفارش کار عنوان کرد و گفت: شرکت هپکو قراردادی با شرکت همیاری شهرداری مبنی بر تولید 400 دستگاه ماشین آلات داشته اما به دلیل تاخیر چند باره هپکو، این امر مورد اعتراض بازرسی کل کشور قرار گرفته است که  برای حل این مشکل پیگیری های لازم انجام می شود.

زمانی قمی  با اشاره به اینکه تزریق 120 میلیون یورو به چرخه صنعت هپکو در حال پیگیری است،گفت: رایزنی هایی  نیز در خصوص نوسازی راه های کشور با وزیر راه و شهرسازی انجام شده که در صورت تحقق آن، 1000 دستگاه ماشین آلات راهداری و راهسازی در چرخه نوسازی محورهای ارتباطی وارد و این به معنی سه سال کار برای شرکت هپکو است.

خرازی رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان نیز با بیان اینکه  احزاب در کشور نقش تعیین کننده و بسیار موثری دارند، گفت:
نقش احزاب در کشور باید بیش از پیش برجسته شود.          

وی بیان کرد: در بیشتر کشورهای دنیا احزاب عامل پیشرفت، ثبات، قدرت و امنیت محسوب می شوند و توجه به این مهم امری ضروری است.

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با تاکید بر اینکه تمرکز ما بر این است که ژنرال‌زدایی در حزب انجام گیرد، ادامه داد: 140 شعبه حزب ندای ایرانیان در کشور با 7000 عضو وابسته به فعالیت مشغول هستند.

 خرازی عنوان کرد: در همایش سال اول این حزب 1000نفر و در سال دوم 1900 نفر حضور یافتند و تلاش های ویژه ای شده تا همایش سوم این حزب با حضور 5000 هزار نفر برگزار شود.

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه احزاب مهمترین بخش جامعه مدنی هستند، اضافه کرد: انتظار است از ظرفیت های  احزاب مختلف استان مرکزی، به ویژه حزب ندای ایرانیان بهره کافی برده شود.

گفتنی است دیدار با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، سخنرانی در دانشگاه آزاد اسلامی اراک، دیدار با اعضای شواری هماهنگی احزاب اصلاح طلب، شرکت در نشست خبری و دیدار با اعضای حزب ندای ایرانیان شعبه استان، از دیگر برنامه های محمد صادق خرازیرئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در سفر به استان مرکزی و شهرستان اراک است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها