Portal_background_image

با حضور استاندار پوشش كامل ديجيتال و دفتر صدا و سيماي شهرستان خمين افتتاح شد

زمانی قمی استاندار مرکزی در آئین افتتاح پوشش 100 درصدی شبکه دیجیتال و دفتر صدا و سیمای شهرستان خمین، گفت: آگاهی از حقوق اساسی مردم و رسانه ملی ابزاری موثر در آگاه سازی مردم است.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: این اقدام یکی از خواسته ها و حقوق اساسی مردم است چرا که مردم می خواهند آگاه باشند و درجریان وقایع قرار بگیرند و رسانه ملی هم سکوئی است که اخبار و اطلاعات را به موقع به سمع و نظر مردم می رساند.

وی بیان کرد: خمین متعلق به شخصیت بزرگی در تاریخ ایران و بشریت است که مسیر تاریخ را به نفع خواسته انسان و انسانیت تغییر داد ، بنابراین حق این شهرستان است که به آن خدمت مضاعف شود.

استاندار مرکزی تصریح کرد: صدا وسیما یکی از دستگاه هایی است که رسالت خود را به زادگاه امام راحل و مردم این شهرستان ادا کرده است.

زمانی قمی افزود: همه دستگاههای اجرایی تلاش کنند دین خود را به بهترین نقطه و جغرافیایی که همه ما ایرانیان مدیون آن سرزمین و اهالی آن هستیم، ادا کنند.

وی از همه دست اندرکاران صدا و سیمای استان مرکزی تقدیر کرد و ادامه داد: پوشش کامل سامانه دیجیتال خمین با تلاش شبانه روزی محقق شد و باید تلاش و برنامه ریزی شود تا بخش مهمی از شهرستانها که فاقد این پوشش هستند امسال از این مهم بهره مند شوند و این پوشش در استان به صد درصد برسد تا حقوق مردم برای دانستن، دیدن و شنیدن را ادا کرده باشیم.

قربانی جم مدیر کل صدا و سیمای استان نیز با بیان اینکه پوشش شبکه دیجیتال این استان امسال به 93 و نیم درصد رسید، اظهار کرد: اکنون 900 روستای و 33 شهر استان مرکزی ازسامانه دیجیتال 18 شبکه رادیویی و 18 شبکه تلویزونی برخوردار هستند و در صورت تخصیص 30 میلیارد ریال اعتبار پوشش شبکه دیجیتال استان مرکزی 100 درصد می شود.

قربانی جم  تعداد ایستگاههای دیجیتال استان مرکزی را 110 واحد ذکر کرد و ادامه داد: اکنون 30 نقطه در استان مرکزی فاقد پوشش دیجیتال است.

وی با بیان اینکه خمین اولین شهرستان در سطح استان مرکزی است که پوشش شبکه دیجیتال آن 100 درصد شده است، ادامه داد: با نصب 9 ایستگاه در روستاهای خلیل آباد، دربند، سوگ قزقان، کجارستان، بلاورجان،دره گرم، مزرعه نو، کاظم آباد و نیشهر پوشش دیجیتال این شهرستان کامل شد .

قربانی جم ،اعتبار هزینه شده برخورداری خمین از شبکه دیجیتال را هشت میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: پوشش کامل دیجیتال شهرستان خمین یکی از مطالبات مردم زادگاه امام راحل بود.

وی در ارتباط با راه اندازی دفتر خبری صدا وسیمای خمین نیز اظهار کرد: این شهرستان اولین شهرستان است که دفترخبری صدا و سیما درآن با پی گیری مسئولان شهرستان و استاندار مرکزی راه اندازی شده است.

قربانی جم ادامه داد: این دفتر در مساحت 972 متر مربع و 335 متر مربع زیر بنا شامل فضای اداری و مهمانسرا و با دو میلیارد و 400 میلیون ریال اعتبار احداث شده است.

گفتنی است فرماندار شهرستان خمین نیز در این مراسم مطالبی را بیان کرد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها