Portal_background_image

رئيس ستاد انتخابات : پنج نامزد مجلس خبرگان رهبري در استان مركزي تاييد صلاحيت شدند

حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری، گفت: پنج نامزد پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان مرکزی تایید صلاحیت شدند.

حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان با بیان اینکه 17 نامزد در رقابت های انتخابات مجلس خبرگان رهبری استان مرکزی نام نویسی کرده بودند، افرود: سه نفر از آن ها از ادامه رقابت انصراف دادند، هشت نفر نیز رد صلاحیت و یک نفر نیز احتمالا به حوزه دیگر منتقل شده است.

وی توضیح داد: دو نفر از نامزدهای تایید صلاحیت شده سابقه نامزدی در رقابت های پیشین انتخابات مجلس خبرگان استان مرکزی را دارند.
 رئیس ستاد انتخابات استان اظهار کرد:وضعیت یکی از نامزدهای ثبت نام شده هنوز به ستاد انتخابات اعلام نشده است.
وی گفت: مراتب تایید و رد صلاحیت نامزدها در روزهای ششم و هفتم بهمن ماه انجام می شود و از هشتم بهمن ماه نامزدهایی که تقاضای رسیدگی مجدد دارند به مدت سه روز می توانند اقدام کنند.
حسن بیگی گفت: از 11 بهمن ماه به مدت 10 روز کار رسیدگی مجدد صلاحیت ها در شورای نگهبان انجام می شود و اعلام نهایی لیست نامزدها در 21 بهمن ماه جاری است.
وی بیان کرد: کار تبلیغات نامزدهای مجلس خبرگان رهبری نیز از 22 بهمن ماه به مدت دو هفته در برنامه های انتخابات کشور تعیین شده است.
رئیس ستاد انتخابات استان خاطرنشان کرد: برای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی 982 شعبه اخذ رای در استان مرکزی پیش بینی شده که هر شعبه به صورت جداگانه صندوق اخذ رای برای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری دارد.

 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها