Portal_background_image

پنج طرح عمرانی در شهر میلاجرد استان مرکزی با حضور استاندار به بهره برداری رسید

پنج طرح عمرانی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر امروز (چهارشنبه) با حضور استاندار استان مرکزی در شهر میلاجرد از توابع شهرستان کمیجان به بهره برداری رسید.

 این طرح ها با اعتبار 14 میلیارد و 700 میلیون ریال شامل ساخت پارک لاله به مساحت 10 هزار مترمربع و 25 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، جدول گذاری معابر شهری به طول سه کیلومتر، احداث پارکینگ و آشیانه موتوری و آتش نشانی با زیر بنای 600 مترمربع است.

استاندار  در حاشیه افتتاح این طرح ها در جمع خبرنگاران گفت: شهر میلاجرد به عنوان یکی از مناطق نوپای استان، نیازمند توسعه سریع است.

ˈعلی اکبر شعبانی فردˈ افزود: خوشبختانه شهر میلاجرد براساس اصول شهرسازی و بصورت شطرنجی ساخته شده است و باید برای تقویت مبلمان شهری و ایجاد نشاط و شور در شهر از نظر و مشارکت مردم بهره کافی برده شود.

وی در خصوص اصلاح وضعیت آسفالت معابر شهری و جاده ها نیز ادامه داد: با خرید یک دستگاه سنگ شکن و امکانات ویژه برای سازمان همیاری شهرداری های استان مرکزی در شش ماه اول سال 92 جاده ها و شهرهای این استان از نظر روکش آسفالت ترمیم می شوند.

ریس شورای اسلامی شهر میلاجرد نیز گفت: 80 درصد خیابان های این شهر آسفالت شده و 20 درصد مابقی نیز نیازمند تخصیص اعتبار است.

ˈعبدالحمید محمودیˈ افزود: شش هکتار توسعه فضای سبز برای این شهر طراحی شده که برای این مهم یک میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار نیاز است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها