Portal_background_image

پروژه تعريض، بهسازي و روكش آسفالت محور آشتيان- راهجرد با حضور استاندار افتتاح شد

همزمان با نهمين روز از دهه مبارك فجر، پروژه تعريض، بهسازي و روكش آسفالت محور آشتيان - راهجرد با حضور استاندار در شهرستان آشتيان افتتاح شد.

پروژه تعريض، بهسازي و روكش آسفالت به طول 10 كيلومتر و با اعتباري معادل 12 ميليارد و 150 ميليون ريال با حضور علي اكبر شعباني فرد افتتاح و به بهره برداري رسيد.

علی اكبر شعبانی فرد' روز پنج شنبه در مراسم بهره برداری ازطرح تعریض، بهسازی و روكش آسفالت محور آشتیان- راهجرد افزود: ساخت، ترمیم، تعریض و بهینه كردن راههای مواصلاتی نقش بسیار مهمی در توسعه و پیشرفت مناطق شهری و روستایی دارد.

وی، با بیان اینكه توسعه راههای مواصلاتی موجبات تردد آسان تر، بهتر و ایمن تر را فراهم می كند، گفت: ساخت و توسعه راهها ، هم چنین نقش موثری در رشد اقتصادی و صنعتی درمناطق شهری و كشاورزی در روستاها دارد.

شعبانی فرد، در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت دهه مبارك فجر گفت: ایام الله دهه فجر تجلی خدمات رسانی انقلاب اسلامی و دولتمردان به مردم است كه در تقویت روحیه امید و وحدت نقش به سزایی دارد.

عمليات اجرايي اين پروژه در دو قطعه به عرض 11 متر و 20 هزار و 354 تن آسفالت با نظارت اداره راه و ترابري شهرستان آشتيان و حوزه بهسازي و راه سازي انجام شده است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها