Portal_background_image

آقازاده: پرستاران جهادگران عرصه سلامت هستند

آقازاده استاندار مرکزی در پیامی به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب (س ) و روز پرستار ، گفت: پرستاران جهادگران عرصه سلامت هستند.

آقازاده استاندار مرکزی در این پیام آورده است:پنجم جمادی الاول، سالروز ولادت با سعادت بزرگ بانوی صبر و استقامت و درایت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار؛ فرصت ارزشمندی است برای قدردانی از زحمات شبانه روزی جامعه پرستاری که خدمت به خلق را بزرگ‌ترین افتخار خود می‌دانند و بواسطه این افتخار به دنبال کسب رضای الهی هستند.

وی بیان کرده است : پرستاران جهادگران عرصه سلامت هستند که با الهام گرفتن از رأفت‌های حضرت زینب(س)، پیشه کردن شکیبایی در مقابل سختیها و با احساس مسئولیت و وجدان حرفه ای  در راستای خدمات رسانی به مردم تلاش می کنند و به حق یکی از حلقه های مهم و موثر در زنجیره سلامت به شمار می روند و در واقع اگر امروز شاهد موفقیتهای برنامه تحول نظام سلامت در میهن اسلامیمان هستیم بخش بزرگی از آن توفیقات در سایه تلاشهای پرستاران محقق شده و امیداست تا با همراهی و همکاری این عزیزان بتوانیم موجبات ارتقاء سلامت درجامعه را فراهم کنیم. 

استاندار مرکزی ضمن تبریک میلاد باسعادت الگوی صبر وعشق وایثار، حضرت زینب(س) و روزپرستار، زحمات و تلاشهای جامعه پرستاری استان مرکزی را ارج نهاده و  سلامتی وتوفیق روزافزون همه پرستاران عزیز را از درگاه خداوند متعال  مسئلت کرده است.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها