Portal_background_image

با حضور استاندار؛ پرديس ارزيابي و توسعه مديران وزارت جهاد كشاورزي در استان بهره برداري شد

آقازاده استاندار مرکزی در در حاشیه بهره برداری از پردیس ارزیابی و توسعه مدیران وزارت جهاد کشاورزی که با حضور رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد، گفت: پردیس ارزیابی و توسعه مدیران وزارت جهاد کشاورزی امکانی موثری در شناسایی نیروهای با استعداد است که زنجیره تصمیم سازی و اجرا را تقویت می کند.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: پردیس ارزیابی و توسعه مدیران وزارت جهاد کشاورزی امکانی موثری در شناسایی نیروهای با استعداد است که زنجیره تصمیم سازی و اجرا را تقویت می کند.

آقازاده  افزود: استان مرکزی به خصوص سازمان جهاد کشاورزی سابقه درخشانی در زمینه تربیت مدیران ملی و کشوری دارد.

وی ادامه داد: راه اندازی پردیس ارزیابی و توسعه مدیران وزارت جهاد کشاورزی در استان مرکزی تاثیرات اصولی در شناسایی و کشف استعدادهای این سازمان در استان به همراه داشته و می تواند به ذخیره ای برای راهبری آینده این مجموعه تبدیل شود.

رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت جهاد کشاورزی  نیز گفت: سه هزار و 700 ظرفیت مدیریتی در قالب پردیس ارزیابی و توسعه مدیران وزارت جهاد کشاورزی در سطح کشور شناسایی شده است.

 ورداسبی افزود: ارزیابی این افراد با هدف شناسایی استعدادهای راهبری امور کارشناسی و مدیران پایه برای حضور در پست های مدیریت میانی و ارشد انجام شده است.

وی ادامه داد: پردیس ارزیابی و توسعه مدیران وزارت جهاد کشاورزی در استان مرکزی به عنوان چهاردهمین مجموعه کشوری به بهره برداری رسیده است.

رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: بر اساس دستورالعمل شورای عالی اداری در سال جاری هرگونه انتصاب در این وزارتخانه باید طبق شاخص های شایستگی های افراد در پردیس های ارزیابی و توسعه مدیران انجام می شود.

ورداسبی خاطرنشان کرد: افرادی که در پردیس ارزیابی و توسعه مدیران وزارت جهاد کشاورزی گواهی شایستگی دریافت می کنند به پست مدیریتی منصوب می شود.

پردیس ارزیابی و توسعه مدیران وزارت جهاد کشاورزی در استان مرکزی با حضور رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت جهاد کشاورزی، استاندار، رئیس سازمان جهاد کشاورزی و جمعی از مدیران استانی این استان در اراک به بهره برداری رسید.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها