Portal_background_image

رئيس ستاد انتخابات اعلام كرد: پايان رأي گيري و آغاز شمارش آراي انتخاباتي در استان مركزي

حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری، از پایان رای گیری در شعب اخذ رای استان در ساعت ۲۳ امشب و آغاز شمارش آراء انتخاباتی در شش حوزه انتخابیه استان مرکزی خبر داد.

حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان اظهار کرد:براساس اطلاعیه شماره 34 ستاد انتخابات کشور ،انتخابات تا ساعت 22 (10 شب) تمدید گردید و با توجه به استقبال چشمگیر مردم عزیز و درخواست ستاد انتخابات استان‌ها و به استناد تبصره 1 ماده 8 آیین‌نامه اجرایی انتخابات خبرگان رهبری و تبصره 4 ماده 10 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، و موافقت وزیر کشور اختیار تمدید مدت اخذ رای مازاد بر زمان اعلام شده به استانداران با هماهنگی هیات نظارت تفویض گردیده است.

وی افزود: در استان مرکزی نیز با نظر استاندار مرکزی و هماهنگی هیات نظارت ،انتخابات تا ساعت 23 تمدید شد اما کار رای گیری تا زمانیکه افراد در شعبه اخذ رای  حضور دارند، ادامه دارد.

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی بیان کرد: شمارش آرا توسط عوامل اجرایی مستقر در شعب اخذ رای در شش حوزه انتخابیه استان مرکزی آغاز شده است که در نهایت پس از اتمام کار، نتیجه شمارش آرا در شعب، برای هیات های اجرایی و نظارت  ارسال می شود.

حسن بیگی تصریح کرد: ۹۸۳ شعبه اخذ رای در سطح استان مرکزی در این دوره از انتخابات، آرای مردم را جمع آوری کردند که از این تعداد ۵۳۳ شعبه در مناطق شهری و ۴۵۰ شعبه در روستاها فعال بودند.

رئیس ستاد انتخابات استان در خصوص تعطیلی مدارس در هشتم اسفند ماه نیز عنوان کرد: فردا کلیه مدارس استان مرکزی باز و فعال می باشند و تنها آن دسته از فرهنگیانی که در امر انتخابات شرکت داشتند نیاز به حضورشان در محل کار ضروری نمی باشد.

 

 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها