Portal_background_image

پانزدهمین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان برگزار شد

پانزدهمین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان صبح امروز به ریاست مدیر کل روابط عمومی و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان در محل استانداری برگزار شد.

مصطفی عرب ضمن تقدیر از همکاری واحدهای روابط عمومی دستگاههای اجرایی در اجرای برنامه های بزرگداشت هفته دولت، اظهار کرد: بحمدالله برنامه های هفته دولت در قالب ستاد برگزاری هفته دولت در استان،  به نحو مطلوب برگزار گردید و استاندار محترم و معاونین ایشان در طول این هفته توانستند در تمام شهرستان های تابعه جهت افتتاح پروژه های عمرانی، صنعتی و ... حضور یابند.

وی بیان کرد: برخی از پروژه ها نیز به جهت ملی بودن باید با حضور مقامات کشوری به افتتاح و بهره برداری برسد که مقدمات کار فراهم و رایزنی های آن در حال انجام است.

مدیر کل روابط عمومی استانداری درخصوص برگزاری دوره آموزشی افکار سنجی در روابط عمومی توسط جهاد دانشگاهی و اهمیت بحث افکار سنجی، گفت: یکی از نقاط ضعف جامعه ما عدم پرداختن به این موضوع مهم است چراکه افکار سنجی از جامعه قبل از پرداختن به هر اقدامی، ما را به هدف بسیار نزدیک می نماید که تاکنون به  علت کمبود اعتبار و نیروی انسانی، از این مهم بازمانده ایم.

وی در توضیح اقدامات اداره کل روابط عمومی به بازدید هفتگی از روابط عمومی دستگاه های اجرایی و رسانه های استانی اشاره کرد و گفت: تا کنون از تعداد 25 واحد روابط عمومی و رسانه استانی بازدید بعمل آمده است.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان با اشاره به برگزاری روز بزرگداشت خبر نگار در مرداد ماه و همکاری شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند از مدیر این شرکت و مدیر روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند تقدیر نمود و با اهدای لوح تقدیر، کسب رتبه برتر ایشان در بخش فعالیت های فرهنگی ششمین جشنواره روابط عمومی های برتر وزارت نفت را تبریک گفت.

گفتنی است در این جلسه در خصوص چاپ و انتشار کتاب 444 نکته در روابط عمومی و برگزاری کارگاه آموزشی مبانی افکار سنجی مطالبی ارائه و تصمیماتی اتخاذ گردید.

همچنین مقرر شد جلسه آتی شورا در یکی از دستگاه های اجرایی(با اولویت شهرداری اراک) برگزار گردد و جهت تهیه بانک اطلاعات روابط عمومی های کلیه دستگاه های اجرایی استان، فرم تنظیم شده توسط اداره کل روابط عمومی استانداری از طریق سایت شورای هماهنگی روابط عمومی ها به دستگاه ها ابلاغ و دستگاه ها نیز نسبت به تکمیل فرم موصوف اقدام نمایند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها