Portal_background_image

با حضور استاندار مركزي يادواره شهداي كارمند استان مركزي برگزار شد

با حضور زمانی قمی استاندار مرکزی و سردار وحیدی رئیس کمیسیون سیاسی و دفاعی مجمع تشخیص مصلحت نظام ششمین یادواره شهدای کارمند استان مرکزی در محل استانداری برگزار شد.

سردار احمد وحیدی رئیس کمیسیون سیاسی و دفاعی مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: همه باید باید بر اساس منویات مقام معظم رهبری افق روشنی برای انقلاب اسلامی ترسیم کنیم تا بتوانیم در کوتاهترین زمان ممکن تمدن اسلامی را در جهان نهادینه کنیم. 

وی اضافه کرد: هم اکنون جمهوری اسلامی ایران به برکت خون مقدس شهدا، آرمان های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری به قدرت مطلق منطقه تبدیل شده است و در این شرایط ایده آل باید همه همت خود را برای نهادینه ساختن تمدن اسلامی در جهان بکار بگیریم. 
سردار وحیدی بیان کرد: دشمنان نظام اسلامی از زمان پیروزی انقلاب با ترور شخصیت های انقلابی، سازماندهی و حمایت از صدام و رژیم بعث در جنگ تحمیلی، فشارهای اقتصادی و ترویج ایران هراسی در دنیا تلاش کردند تا مسیر توسعه انقلاب اسلامی را متوقف کنند اما امروز قدرت و اقتدار ایران اسلامی به جایی رسیده است که شش ابر قدرت جهان با یک نماینده ایران بر سر میز مذاکره می نشینند و خواسته های ملت را به رسیمت می شناسند. 
وی در بخش دیگری از سخنان خود نقش رزمندگان استان مرکزی در دفاع مقدس را بسیار تاثیرگذار عنوان کرد و گفت: این استان با شش هزار و 300 شهید والامقام در جنگ تحمیلی عشق و ارادت خود را به انقلاب و امام راحل به اثبات رسانده است. 
رئیس کمیسیون سیاسی و دفاعی مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: رزمندگان استان مرکزی از قبیل شهیدان رحیم آنجفی، کاوه نبیری و سیاوش امیری از با ادب ترین و جسورترین رزمندگان دفاع مقدس بودند که در عملیات های بسیاری از قبیل بیت المقدس، کربلای پنج و والفجر هشت خوش درخشیدند. 
گفتنی است آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله، حسن بیگی معاون سیاسی و امنیتی استانداری و تنی چند از مقامات نظامی، انتظامی و مدیران دستگاه های اجرایی استان در این آیین حضور داشتند.    
اجرای گروه سرود رهروان ولایت و مدیحه سرایی از دیگر برنامه های جنبی این یادواره بود.معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها