Portal_background_image

استاندار مركزي: وضعيت عمومي پزشك مبتلا به كرونا در اراك روبه بهبود است

استاندار مرکزی در جمع اعضای هیات اجرایی و ستاد انتخابات شهرستان اراک گفت: بر اساس اعلام مراجع رسمی وضعیت عمومی پزشک مبتلا به کرونا در اراک روبه بهبود است و انتظار می‌رود مردم به برخی شایعات و مطالبی که در فضای مجازی به صورت آگاهانه یا ناآگاهانه موجب وحشت می‌شود توجه نکنند و اخبار را از منابع موثق پیگیری کنند.

سید «علی آقازاده» افزود: ویروس کرونا هیچ نگرانی برای حضور مردم در شعب اخذ رای در این استان ندارد و انتظار است مردم با رعایت بهداشت فردی در این آزمون سیاسی حضور پررنگ و دشمن شکن داشته باشند.

وی اظهار داشت: در چند روز اخیر چند مورد مثبت کرونا در کشور از استان قم و مرکزی به ثبت رسیده که در استان قم منجر به فوت ۲ نفر نیز شد و فرد مثبت کرونا در اراک نیز یک پزشک است که ساکن قم بوده و هم‌اکنون در یکی از بیمارستان‌های اراک در قرنطینه است.

وی بیان کرد:  هیچ نگرانی به لحاظ مسایل بهداشت و درمان و حضور در شعب اخذ رای در اراک و سایر مناطق استان مرکزی وجود ندارد اما مردم برای پیشگیری و مقابله با این بیماری باید بهداشت فردی را به صورت جدی مورد توجه قرار دهند و به توصیه‌های پزشکی توجه کنند.

آقازاده اظهار داشت: انتخابات روز جشن ملی است و از ۹۰ روز گذشته تاکنون تلاش‌ها و زحمات زیادی برای برگزاری انتخابات در استان مرکزی رقم خورده و این استان جزو اولین استان‌هایی بود که هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات آن در کشور شکل گرفت.

وی گفت: مردم باید با احساس مسوولیت دینی و اجتماعی خود، حماسه زیبای دیگری را خلق کنند.

‌استاندار مرکزی افزود: در حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب تمام سلایق و افکار سیاسی و جناحی وجود دارد و هر فردی می‌تواند بر اساس سلیقه خود فرد مورد نظر را انتخاب کند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها