Portal_background_image

وزیر کشور: اعتدال و عدالت به عنوان یک گام اصلی دارای مراتب ویژه ای است

وزیر کشور گفت: اعتدال و عدالت به عنوان یک گام اصلی در تمامی حوزه های تفکر و اندیشه مسئولین کشور دارای مراتب ویژه ای است و در این خصوص باید هر قدمی که برداشته می شود یک گام به جلو برای رسیدن به حکومت نهایی عدل و عدالت اسلامی باشد.

دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی روز شنبه در جلسه تقدیر از استاندار پیشین و معرفی استاندار جدید استان مرکزی، افزود: در دولت یازدهم رسیدن به اعتدال یک حقیقت است و تنها موضوعیت نیست و این اعتدال باید در همه حوزه های کشور و جامعه جریان یابد.
وی ادامه داد: دولت اعتدال،امید و تدبیر با گفتمان خاص خود به گونه ای پا به عرصه گذاشته که توانسته است موجب امید، پویایی و تلاش مردم و همچنین ناامیدی دشمنان شود.
وزیر کشور اظهار داشت: تلاش و کوشش برای مردم باید به طور خاص باشد چرا که مردم به عنوان محوری ترین اولویت در سرلوحه کار مسئولین امر قرار دارند و امیدواریم به کمک مردم، دولت در حوزه های مختلف گامهای اساسی و ویژه ای بردارد و با شرایط فعلی این امر محقق نمی شود مگر اینکه مردم در همه عرصه ها حضور همه جانبه داشته باشند.
دکتر رحمانی فضلی با عنوان نمودن این مطلب که رویکرد مردم محورانه در امر توسعه گرایی بسیار مهم است، تصریح کرد: مدیران و مسئولین کشور باید تلاش کنند مکانیسم هایی بوجود آورند که مردم در تمامی حوزه های توسعه، تجهیز، تولید، بهره وری و اقتصاد پا به میدان گذاشته و بتوانیم این امور را به مردم واگذار نمائیم چرا که توان، پتانسیل و نوع نگاه مردم در این حوزه ها بسیار ویژه است.
وی بیان داشت: باید بتوانیم به کمک مردم اصل مهم اقتصاد را با اولویت تولید، ایجاد اشتغال، افزایش بهره وری و افزایش ظرفیت تولید شکوفا سازیم.
وزیر کشور تاکید کرد: وزارت کشور در حوزه سیاسی به دنبال مدیریت سیاسی است و کار سیاسی و سیاسی کاری در این وزارت خانه جایگاهی ندارد و در این خصوص فعالیتهای سیاسی باید با شفافیت، مسئولیت پذیری و رفتارهای قانونی همراه باشد.
دکتر رحمانی فضلی ابراز داشت: در حوزه امنیتی نیز بحث امنیت جامع و پایدار مد نظر است و این امر با حضور قوی و همه جانبه مردم در صحنه های مختلف، محقق می شود.
وی اضافه کرد: در حوزه فرهنگی نیز احترام به ارزشها، شئونات اسلامی، همگرایی، استحکام، تقویت قانونگذاری و رفتار مناسب در سطح جامعه باید به نحو ویژه ای شکل بگیرد.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها