Portal_background_image

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به استان مرکزی خبر داد: تصویب بیش از 8 هزار میلیارد تومان اعتبارات استانی برای بانک های کشور

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  عصر امروز در نشست شورای اشتغال و سرمایه گذاری استان مرکزی که در محل استانداری برگزار شد، گفت: بیش از 8400 میلیارد تومان از اعتبارات استانی برای بانکها مصوب شد.

ربیعی با اشاره به عدم تناسب عرضه نیروی کار با تقاضا، افزود:  حدود دو میلیون شغل سخت و یدی در کشور داوطلب ایرانی ندارد و جنسیت نیروی کار عوض شده  و باید برای انبوهی از افراد که نوع طرز تفکر و... آنها تغییر کرده است شغل ایجاد کنیم.

وی بیان کرد: در شرایطی که اقتصاد کشور به شدت ضعیف  و بی جان شده است و نرخ رشد منفی پنج درصد را تجربه کرده ایجاد اشتغال از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهارکرد: در صورتیکه هر ساله نرخ رشد هفت درصدی را داشته باشیم، می توانیم سالیانه یک میلیون شغل ایجاد کنیم و تا سال 1404 به تورم مهار شده دست یابیم .   
ربیعی ادامه داد: برای رسیدن به شکوفائی در اقتصاد کشور  باید منابع مالی در حوزه تولید و اشتغالزایی و متناسب با نیازهای کشور و با جهت دهی مناسب دنبال شود.

وی تصریح کرد: ایجاد ثبات در تصمیم های دولت و ایجاد آرامش در جامعه از جمله مهمترین برنامه هایی است که دولت یازدهم در پی آن است.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی ابراز کرد: امید است امسال دولت تدبیر و امید با تزریق بخشی از درآمد هدفمند کردن یارانه ها  به سمت اشتغال  بتواند برخی از مشکلات را مرتفع نماید.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها