Portal_background_image

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به استان مرکزی اعلام کرد: درآمد سازمان تامین اجتماعی 10 هزار میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی صبح امروز در جشنواره تجلیل از کارگران و تولیدگران نمونه استان مرکزی که در محل سالن فرهنگسرای شهر برگزار شد، گفت: درآمد سازمان تامین اجتماعی 10 هزار میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است.

ربیعی افزود: این مبلغ در گذشته 20 هزار میلیارد تومان بوده است که با افزایش 10 هزار میلیارد تومان، دارایی سازمان تامین اجتماعی به 30 هزار میلیارد تومان رسیده است.

وی اشاره کرد: مطالبات مستمری بگیران و پزشکان باید پیگیری و در اسرع وقت به آنها پرداخت شود تا آمار مطالبات پائین بیاید.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: سرمایه گذاران باید پول خود را در عرصه تولید وارد کنند تا تولید در کشور رونق پیدا کند و دولت نیز آنها را در این راستا حمایت خواهد کرد.

ربیعی عنوان کرد: جامعه ای که حمایت اجتماعی آن بر شانه کار و کارگر باشد، حیات اجتماعی آن پویا، تلاشگر و زنده است.

وی با تاکید بر اینکه جامعه ای که تولید محور است ارتقاء می یابد، اظهار کرد: در جامعه تولید محور کارگر ارزش پیدا می کند و باید تلاش کنیم تا کارگران مهارتی به کارگران دانشی تبدیل شوند.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه  دولت اولین مسئول در امر تولید است، تصریح کرد: پول، ارز و درآمد حاصل از نفت باید در عرصه تولید بکار بسته شود  و صرف تولید و سرمایه داخلی گردد تا در دراز مدت ایجاد رضایت نماید .

ربیعی گفت: برای رشدو ایجاد تعاونیها  باید تلاش شود، مشاغل روستایی باید توسعه پیدا کنند و سطح اشتغال استان نیز باید حفظ شود.

وی بیان کرد: منویات مقام معظم رهبری درخصوص کار، فعالیت ها و سرمایه های ایرانی، حماسه اقتصادی ، اقتصاد مقاومتی و نامگذاری سال 93 باعنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی باید مورد توجه قرار گیرد.

ربیعی ابراز کرد: با توجه به تاکید رئیس جمهور در بحث ایجاد اشتغال، استانها نیز دراین راستا باید با برنامه ریزی لازم زمینه را برای اجرای آن فراهم نمایند.

یادآور می گردد در این جلسه  مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و جمعی از معاونین وزیر و مدیران استانی حضور داشتند و استاندار مرکزی و نمایندگان مردم شهرستان اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی به بیان سخنانی پرداختند و به تعدادی از کارگران و واحد های تولیدی نمونه نیز جوایزی اهداء شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها