Portal_background_image

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی: پیش بینی تامین مسکن کارگران و مستمری بگیران در قانون بودجه

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی صبح امروز در بازدید از بیمارستان تامین اجتماعی امام خمینی (ره) شهر اراک، گفت: تامین مسکن کارگران و مستمری بگیران در قانون بودجه پیش بینی شده است.

ربیعی افزود: اعتبار پیش بینی شده برای تامین مسکن کارگران و مستمری بگیران تا 3 سال آینده یک هزار میلیارد تومان از منابع داخلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می باشد.

وی بیان کرد: تلاش بر این است تا از منابع بانکی و سپرده کارگران که ثروت انبوهی است برای تامین مسکن کارگران و مستمری بگیران استفاده شود.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: هم اکنون 22 میلیون نفر تحت پوشش بیمه روستایی هستند که این میزان افزایش سه برابری خواهد داشت.

ربیعی از افزایش اعتبار بیمه شدگان تامین اجتماعی  خبر داد و اظهار کرد:پرداخت فرانشیز بیمه شدگان تامین اجتماعی در سایر مراکز درمانی در دستور کار قرار دارد.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد:  ارتقاء مراکز درمانی تامین اجتماعی، اجرایی کردن فعالیتهای درمانی با توجه به منویات مقام معظم رهبری در ابلاغ سیاستهای سلامت و همچنین تاکیدات رئیس جمهور، طرح بیمه همگانی ایرانیان، که طراحی آن توسط وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی شکل گرفته در دست اقدام می باشد.

وی ادامه داد : انجام طرح های مکمل که با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزشی پزشکی در حال اقدام است می تواند به بهبود وضع درمان کمک کند.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه سلامت و اشتغال فصل ممیز دولت یازدهم است، خاطر نشان کرد: انتظار داریم در سازمان تامین اجتماعی وظایف بیمه گری و تولید خدمات به مردم افزایش پیدا کند.

گفتتی است در جریان این بازدید استاندار مرکزی، نماینده مردم اراک، خنداب و کمجان، معاونین استاندار و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیز حضور داشتند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها