Portal_background_image

وزارت كشور از اقدامات پژوهشي استانداري مركزي تقدير كرد

رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور از استاندار مرکزی به جهت انتشار نتایج تحقیقات و پژوهشهای انجام شده در سطح استان با عنوان پژوهشنامه مطالعات استان مرکزی تقدیر کرد.

افتخاری رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور با ارسال نامه ای  از استاندار مرکزی به جهت  انتشار نتایج تحقیقات و پژوهشهای انجام شده در سطح استان با عنوان « پژوهشنامه مطالعات اجتماعی و فرهنگی استان مرکزی » بعنوان اقدامی ارزنده، تقدیر کرد.

وی  در این نامه تصریح کرده است: به منظور تشویق سایر استانها به الگوگیری از این کار ارزشمند گزارشی از 2 شماره پژوهشنامه مطالعات استان مرکزی در نشریه ارتباط منتشر خواهد شد.

افتخاری افزوده است: امید است از این طریق شاهد توسعه فرهنگ نشر با هدف اطلاع ذی نفعان از نتایج پژوهش ها و جلوگیری از موازی کاری ها باشیم.

گفتنی است یکی از اقداماتی که با هدف کاربست نتایج حاصل از تحقیقات و پژوهش های انجام شده در سطح استان مرکزی به مرحله اجرا درآمده است انتشار مقالات مستخرج از پژوهش های انجام شده در قالب پژوهشنامه مطالعات اجتماعی و فرهنگی استان مرکزی است که مربوط به طرح های مطالعاتی انجام شده در سال 1393 می باشد.معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها