Portal_background_image

استاندار تاكيد كرد: وحدت و انسجام ملي رمز موفقيت كشور است

آقازاده استاندار مرکزی درجمع ائمه جمعه استان، گفت: حفظ و ارتقای وحدت، انسجام و همدلی نیاز امروز جامعه و رمز عبور از مشکلات و موفقیت کشور است.

آقازاده استاندار مرکزی با اشاره به قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه های  تروریستی، عنوان کرد: توطئه‌های دشمن علیه سپاه پاسداران با تیز هوشی و درایت مردم باعث تقویت وحدت و انسجام ملت ایران اسلامی شد.

استاندار مرکزی با اشاره به اینکه وحدت و همدلی نیاز امروز جامعه است، گفت: انتقاد سازنده و در راستای بهبود مدیریت ها  قطعا عامل توسعه و پیشرفت و تعالی استان خواهد بود  از این رو از انتقاد سازنده استقبال می کنیم.

آقازاده با بیان اینکه استان مرکزی در سال 97 از استان های پیشرو کشور در حوزه اقتصاد بود، اظهار کرد: شاخص امنیتی استان در سال گذشته بهبود یافت و استان مرکزی در این زمینه  نیز جزو استانهای برتر کشور  بود.

وی افزود: به رغم تمام محدودیت ها و تحریم های ظالمانه با تلاش مجموعه دولت و بخش خصوصی استان مرکزی در سال 97 حدود یک میلیارد و 13 میلیون دلار صادرات غیر نفتی داشت که این میزان صادرات برای استان رقمی بی سابقه  است .

استاندار مرکزی گفت: از سوی مرکز آمار ایران در سال 97 میانگین نرخ بیکاری کشور حدود 12 درصد اعلام شد که این میزان در استان مرکزی حدود 8.4 درصد بود و این استان توانست در سال 97 نیز نرخ بیکاری تک رقمی را تداوم بخشد و در زمره سه استان برتر کشور که دارای کمترین نرخ بیکاری هستند ، قرار گیرد.

آقازاده تصریح کرد: تلاش برای تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در جهت رونق تولید و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی راهبرد مهم استان در سال 98 است که باید با برنامه ریزی در جهت عملیاتی شدن آن تلاش شود.

استاندار مرکزی گفت: جذب سرمایه گذار نیز از اولویت های مهم استان در سالجاری است که تمام فرمانداران، مدیران و مسئولان استان باید در این زمینه اهتمام لازم را داشته باشند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها