Portal_background_image

استاندار مركزي: وحدت و انسجام ملي راهبرد حل مشكلات كشور است/ نقش آفريني رسانه ها در تقويت وحدت و همدلي

آقازاده استاندار مرکزی در ادامه بازدید از رسانه های استان ، گفت: وحدت و انسجام ملی راهبرد حل مشکلات کشور است و رسانه ها باید در راستای تقویت وحدت و همدلی در کشور و استان نقش مهم خود را ایفا نمایند.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: وحدت، انسجام و همدلی بین مسئولین، مردم و جریانات سیاسی  راه برون رفت از  مشکلات کشور است .

 وی ادامه داد: وحدت و همدلی بین همه نیروهای سیاسی و اجتماعی تنها راه آرامش کشور است که در شرایط فعلی به آن نیازداریم  و  مقام معظم رهبری  نیز بر این امر تاکید دارند، مشکلات اقتصادی در کنار رفع اختلافات سیاسی قابل حل است و رسانه ها در این زمینه نقش مهمی بر عهده دارند.

آقازاده افزود: برای پیشرفت و توسعه کشور باید با  وحدت و انسجام و با هر گرایشی از هر اقدام موثری حمایت کنیم و با نقد سازند ه در جهت رفع مشکلات و جبران کمبودها تلاش نماییم.

استاندار مرکزی با اشاره به اینکه اختلاف نظر در جریانات سیاسی امری طبیعی است، گفت: اگر هر فرد در جایگاه خود سعی کند ضمن اینکه وظایفش را بخوبی به انجام می دهد رای ، نظر وگرایش سیاسی خود را در کار و مسئولیتش دخالت ندهد با این اتفاق خیلی از مسائل و مشکلات  کشور قابل حل است.

آقازاده با تاکید بر اینکه رسانه ها باید از نواختن طبل دو دستگی و ایجاد شکاف بیشتر بین  افراد جامعه پرهیز کنند، تصریح کرد:  رسانه ها با حرکت در مسیر منویات مقام معظم رهبری و سیاست ها و برنامه های دولت و نظام  می توانند در ایجاد فضای مناسب و آرام سیاسی برای انجام کارهای بزرگ اقتصادی نقش موثری ایفا نمایند که امیدواریم رسانه ها در کشور و استان به این مهم توجه نمایند.

وی با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان "حمایت از کالای ایرانی" ، گفت: امیدواریم با تلاش در جهت تحقق شعار سال بخشی از مشکلات اقتصادی رفع شود، در این راستا همه مسئولین و مردم  باید وارد صحنه  شوند و از کالای ایرانی حمایت نمایند چرا که  قدم بزرگی در جهت اشتغال جوانان و اتکا به درون که  از مولفه های اقتصاد مقاومتی است، می باشد.

گفتنی است استاندار مرکزی در ادامه بازدید  از رسانه های استان از دفتر خبرگزاری تسنیم، ایسنا و ایکنا در اراک بازدید کرد .

استاندار مرکزی همچنین از بخش های مختلف مرکز فوق تخصصی درمان و تحقیقات ناباروری جهاد دانشگاهی استان مرکزی نیز بازدید کرد و از نزدیک در جریان اقداماتی که در این مرکز صورت می گیرد قرار گرفت.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها