Portal_background_image

استاندار مركزي: وحدت كلمه مهمترين پيام حضور مردم در راهپيمايي ۲۲ بهمن است

آقازاده استاندار مرکزی در حاشیه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه اراک ، گفت: وحدت کلمه و ایستادگی در مقابل تهدید و تحریم از مهمترین مولفه‌های حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن است.

«سیدعلی آقازاده» افزود: امروز مردم غیرتمند ایران اسلامی و استان مرکزی یکبار دیگر با حضور معنادار خود، پاسخ قاطعی به یاوه‌گویی های آمریکا، اسراییل و دیگر دشمنان دادند.

وی ادامه داد: شرایط جوی نامناسب و سرمای هوا نتوانست از خیل بی شمار مردم برای حضور در این حماسه ملی بکاهد و این پیام معناداری است که دشمنان نظام و انقلاب مشاهده کردند.

استاندار مرکزی بیان کرد: در چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی، ملت بزرگ ایران، مقاومت و ایستادگی در برابر تهدید و تحریم های ظالمانه را به نمایش گذاشتند.

آقازاده اظهار داشت: معامله قرن یکی از توطئه های شوم دشمنان است که امروز حضور حماسی مردم، پاسخ کوبنده ای به این توطئه بود.

وی ادامه داد: حضور پرشور همه اقشار مختلف مردم و مسوولان در راهپیمایی ۲۲ بهمن، قاطع ترین پاسخی است که به یاوه گویی ها و توطئه های دشمنان داده شد.

راهپیمایی ۲۲ بهمن در اراک از میدان شهدای این شهر آغاز و سرود ۱۳۵۷ نفره دانش آموزان استان و تازه‌ترین سرودهای انقلاب اسلامی توسط هنرمندان کشوری و استانی اجرا شد.

سرود قاسم هنوز زنده است نیز به مناسبت اربعین شهادت سردار دلها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی توسط «غلامرضا صنعتگر» در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در اراک خوانده شد.

راهپیمایی ۲۲ بهمن شهر اراک از میدان شهدا آغاز  و مردم پس از پیمودن مسیر پل خیبر، خیابان محسنی و ادبجو در مصلی بیت المقدس این شهر تجمع کردند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها