Portal_background_image

استاندار: وحدت؛كليد پيشبرد اهداف توسعه محور در استان مركزي است

آقازاده استاندار مرکزی در نشست با مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی که در دفتراستانداری در تهران برگزار شد، گفت: وحدت ارکان تصمیم ساز، کلید پیشبرد اهداف توسعه محور و حل مشکلات در این استان است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: توسعه پایدار و ایجاد رونق و نشاط فکری، اقتصادی و اجتماعی در استان با مشارکت هدفمند تمامی مقامات اجرایی، قانونگذاری و قضایی حاصل می شود و هر حوزه باید به صورت قوی و متعهدانه در کنار سایر ارکان نقش آفرینی کند.     

وی ادامه داد: بستر سازی برای کار و تلاش، جذب سرمایه گذار در نقاط مختلف استان، خلاقیت و ایده های محرک توسعه و اشتغالزایی و تولید ثروت اهدافی است که با وحدت و هم اندیشی، نقشه راه هدفمند و تلاش اثربخش همه طیف ها حاصل می شود و دولت  تدبیر و امید این مهم را از اولویت های کاری خود تعریف کرده است. 

استاندار مرکزی بیان کرد: دولت در مرکز توجه برای رفع مشکلات کشور قرار دارد اما باید پذیرفت که بدون هماهنگی و وحدت همه بخش های نظام حل مشکلات امکانپذیر نیست.            

وی بیان کرد: منابع مالی کشور محدود است و در این دوره باید کوشید با ارتقای بهره وری در کار و تولید ایده به عمل از کمترین ظرفیت ها بیشترین بهره برده شود تا مشکلات اقتصادی گره گشایی شده وبهبود شرایط معیشتی رقم بخورد و در کلان این مسئله در سایه همبستگی فکری و عملی اهداف اقتصاد مقاومتی جامه عمل بپوشد      

آقا زاده اضافه کرد: جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی و تقویت روابط اقتصادی با کشورهای هدف صادراتی در راستای ایجاد اشتغال مولد و تقویت بنیه اقتصادی مردم مهمترین اهداف استانداری مرکزی است که انتظار می رود نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نیز نهایت همکاری را در تحقق این اهداف داشته باشند.       

استاندار مرکزی تاکید کرد: برای شروع کار در شهرستان ها و در راستای جلوگیری از هدر رفت سرمایه ملی هر شهرستان 2 طرح عمرانی اولویت دار را برجسته کند و تا پایان عملیات اجرایی آن ها هیچ طرح دیگری کلید نخورد.    

گفتنی است اعضای مجمع نمایندگان استان مرکزی در این نشست نقطه نظرات راهگشای خود را در خصوص استان ارائه و مهمترین مشکلات حوزه انتخابیه خود را بازگو کردند. 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها