Portal_background_image

هوشنگ بازوند: شهرداري ساوه در اجراي پروژه هاي عمراني و خدماتي خيزش بسيار خوبي داشته است.

معاون عمرانی استانداری مرکزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران( ایسنا) – منطقه مرکزی، افزود: در خصوص احیای فضای سبز در راستای آرامش شهروندان در پارک ها اقدامات بسیار ارزشمندی صورت پذیرفته که منجر به توسعه پایدار در ساوه خواهد شد.

 وی با اشاره به فعالیت دانشکده علمی کاربردی شهرداری ساوه گفت: این دانشکده در نوع خودبی نظیر است و قابلیتی است که حتی کلان شهرها از آن برخوردار نیستند ولی با مدیریت بسیار خوب مجموعه شهرداری این امر در ساوه تحقق پذیرفته است.

وی بیان کرد: پارک هایی که در حال شکل گیری هستند در آینده ساوه مؤثر بوده و موجب امیدواری مردمی که دغدغه توسعه دارند است، مضافا بر اینکه سیستم مدیریتی شهرداری نیز مطلوب بوده و هماهنگی خوبی بین مدیران شهری است که ماحصل آن پروژه هایی است که نوید خوبی برای توسعه ساوه به همراه دارد .

معاون عمرانی استانداری مرکزی در پاسخ به این سوال که ارزیابی شما در خصوص پروژه ساختمان جدید شهرداری ساوه چیست؟ گفت: شروع پروژه ساختمان شهرداری کار ارزشمندی است که مورد نیاز شهرداری ساوه بوده و انصافاً کار خوبی آغاز شده چرا که این خلأ در شهر احساس می شد و همیشه این سئوال مطرح بود که چرا ساختمان شهرداری تعویض نمی شود و باید به این اشاره شود که متأسفانه این مشکل در کل استان وجود دارد و در حال حاضر در این رابطه در ساوه کار قشنگی آغاز شده است و باید به این مهم توجه کرد که ساختمان خوب در جذب نیروی خوب موثر است چرا که می تواند نیروهای بسیار با سوادی را جذب کند.

 وی بیان کرد: ساختمان شهرداری ساوه منحصر به فردی است و باید کنترل‌های اساسی روی آن انجام شود و لازم است تأئیدیه گروه نظارت شورای فنی نیزگرفته شود و باز تکرار می‌کنم که ساختمان اداری بی نظیری است و ساوه در حد لیاقت این ساختمان است.

 بازوند در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه شهرداری ساوه در رابطه با رفع بوی بد ورودی شهر اقدامات ارزشمندی را تا جایی که بودجه موجود یاری می کرده است داشته، آیا می توان برای برطرف کردن کامل این بو که ورودی شهر را تحت تاثیر قرار داده، به اعتبارات استانی امیدوار بود، گفت: رسیدگی به این امر و حتی بسیاری از پروژه ها در وظیفه شهرداری نبوده ولی با این وجود شهرداری ساوه به این امر مبادرت ورزیده که جای تقدیر دارد اما با توجه به هزینه بر بودن این پروژه اعتبارات موجود برای پرداختن به آن کم است و بایستی از سهم اداره آب برای انجام پروژه به شهرداری استفاده کرد.

 وی همچنین به جایگاه ساوه به لحاظ پرداختن به امور عمرانی در سطح استان پرداخت و اظهار کرد: ساوه شهر دوم استان است اما از نظر وضعیت شهری با شهر اول فاصله دارد که نباید این فاصله وجود باشد.

 این شهر پتانسیل های قوی دارد و باید موجبات کار را فراهم کرد تا این فاصله به حداقل برسد و اجرای پروژه هایی که شاهد آن هستید در کاهش فاصله بین شهر اول و دوم استان بسیارمؤثر است و من مطمئنم که این فاصله در آینده ای نزدیک کم خواهد شد.

 بازوند تصریح کرد: اگر این پروژه ها به بهره برداری برسد شهرداری ساوه خیزش بسیار خوبی در سال 90 انجام داده و کارهایی که در حال حاضر انجام می پذیرد با آنچه که در گذشته شاهد بودیم به هیچ وجه قابل قیاس نیست. در حال حاضر ساوه یک شهردار با تجربه و زحمتکش دارد که در راستای بهبود شرایط موجود و استفاده از توان بالقوه شهر فعالیت بسیار انجام می دهد و در صورتی که پروژه هایی که در حال حاضر در شهرداری مشغول به کار است به اتمام و بهره برداری برسد آینده بسیار خوبی برای شهر پیش بینی می گردد و گفتنی است که ما به انجام این امر خوشبین هستیم.
 معاون عمرانی استانداری مرکزی همچنین با اشاره به فعالیت ورزشی شهرداری ساوه نیز به خبرنگار ایسنا گفت: بسیاری بر این باورند سرمایه گذاری در ورزش بیهوده است اما، به اعتقاد بنده این یک کار زیر بنایی ستاره دار هست که همواره در اولویت بوده و من همه کارهایی که در ورزش انجام می شود را حمایت کرده و یکی از امتیازات شهردار خوب در ارزیابی من پرداختن به کارهایی ورزشی است چرا که موجبات نشاط در جامعه را فراهم می کند و امیدوارم این کار خوب شهرداری ساوه ادامه دار باشد چرا که یکی از مطالبات اصلی مردم توسعه ورزشی و عواملی است که باعث نشاط ایشان می شود .

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها