Portal_background_image

استاندار تاكيد كرد: هم افزايي دستگاه هاي اجرايي استان در جهت توسعه و عمران شهر تلخاب

آقازاده استاندار مرکزی در آیین بهره برداری از شهرداری تلخاب که با حضور معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور برگزار شد، گفت: بدون هیچ منتی در توسعه و عمران شهر تلخاب گام خواهیم برداشت و همه دستگاههای اجرایی موظفند در این زمینه تلاش نمایند.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: تبدیل روستای تلخاب به شهر  و حضور معاون عمرانی وزیر کشور در آیین افتتاح شهرداری نشان دهنده توجه مجموعه دولت در حمایت از شهر تلخاب برای توسعه است.

وی بیان کرد: حضور پر شور مردم شهر تازه تاسیس تلخاب در استقبال از مسئولین نشان دهنده عشق و علاقه مردم به نظام، انقلاب و رهبری است.

نماینده مردم تفرش، فراهان و آشتیان در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین گفت: مشکل مجتمع دامداری شهر تلخاب پس از 25 سال با پیگیری های صورت گرفته حل شده است.

سید«محمد حسینی»افزود: مشکل این مجتمع اختلاف هشت هکتار مردم شهر تلخاب با منابع طبیعی بود که با پیگیری های انجام شده و رای دادگاه به نفع مردم این شهر برطرف شد. 

وی ادامه داد: دستور العمل بخشودگی سود و جرایم زیر یک میلیارد ریال از سوی بانک مرکزی به برخی بانک ها ابلاغ شده و افرادی که نسبت به تسویه اصل تسهیلات اقدام کنند سود و جرایم آنان بخشیده می شود.

نماینده مردم تفرش، فراهان و آشتیان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: پنج میلیارد ریال اعتبار برای جاده تلخاب در سال گذشته اختصاص یافت که به دلیل تحقق نیافتن درآمدهای دولت هنوز تخصیص نشده است.

حسینی افزود: پیگیری برای تخصیص این اعتبار در سال جاری در دستور کار قرار دارد.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها