Portal_background_image

استاندار : همگرايي سياسي اولويت راهبري مديريتي استان مركزي است

آقازاده استاندار مرکزی در گفتگو با ایرنا ،گفت: همگرایی سیاسی و مشارکت جویی تمامی طیف های فکری در امور، اولویت راهبری مدیریتی در این استان است و تقویت پیوست های سیاسی این خطه روند خوبی دارد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: استان مرکزی به لحاظ سیاسی در شرایط مناسبی قرار دارد و تعاملات درون جناحی در میان گروه های مختلف سیاسی موج می زند.

وی بیان کرد: ارتباطات سیاسی در بین گروه های مختلف باید روز به روز تقویت و پررنگ شود و راه اندازی خانه احزاب پس از سال ها با این هدف دنبال شده و به زودی دستاوردهای آن نمود می یابد.

استاندار مرکزی ابراز امیدواری کرد: با کمک مردم، دستگاه ها و سازمان های مردم نهاد تا پایان سال جاری عملکرد شفاف و قابل قبولی در حوزه های مختلف در استان مرکزی ارایه شود.

آقازاده خاطرنشان کرد: سرمایه های فکری استان و گروه های مرجع و فرهیخته به عنوان سرمایه سترگ باید در روند تصمیم سازی ها و اجرای امور اثربخشی داشته باشند و راه تحقق این مهم تقویت ارتباط دانشگاه ها و گروه های سیاسی و زنجیره تشکل های مردم نهاد با کارگران است.

وی اظهار داشت: استان مرکزی در زمینه رونق تولید در واحدهای صنعتی امسال گام های بلندی داشته و با وجود همه مشکلات، وضعیت تولیدات نسبت به قبل بهتر است.

استاندار مرکزی اضافه کرد: صادرات این استان در هشت ماه گذشته نسبت به مدت مشابه قبل 12 درصد رشد داشته و این مهم باید با تلاش همه صنعتگران و صادرکنندگان تا فرصت باقی مانده تا پایان سال افزایش چشمگیری یابد.سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها