Portal_background_image

همزمان با حضور استاندار مرکزی در شبکه آفتاب، بهره برداری از فرستنده های دیجیتالی در مناطقی از شهرستان شازند آغاز شد

در شب 22 بهمن و همزمان با حضور استاندار در برنامه زنده تلویزیونی شبکه آفتاب استان مرکزی، به صورت آزمایشی بهره برداری از فرستنده های دیجیتال در شهر توره و دهستان نهرمیان شهرستان شازند آغاز شد.

محمد حسین مقیمی در این برنامه ضمن راه اندازی این فرستنده ها و تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: ستاد دهه فجر از یک ماه قبل از دهه فجر با برگزاری منظم جلسات و تشکیل کمیته های مربوط کار خود را در استان و شهرستان ها آغاز نمود و فعالیت های متعددی در این راستا از سوی تمامی دستگاه ها انجام شد که جا دارد از همه آنها تقدیر و تشکر گردد.

ایشان افزود: در ایام ا... دهه فجر با سفر به 12 شهرستان، برنامه های مختلفی از جمله افتتاح پروژه ها، دیدار با مردم بالاخص در مناطق روستایی، ملاقات با خانواده های معظم شهداء، شرکت در جشن های مردمی و ... اجرا شد.

استاندار همچنین ضمن اشاره به آمار طرح ها و پروژه های افتتاح شده در این ایام، گفت: اولویت امسال افتتاح پروژه ها در مناطق روستایی بود که در این راستا پروژه های مختلفی در بخش های صنعتی، کشاورزی، تولیدی، گاز رسانی، مخابرات و ... به بهره برداری رسید که امیدواریم با افتتاح این طرح ها و همچنین سرمایه گذاری های بیشتر در استان بتوانیم قدم هایی را در راستای کاهش بیکاری و افزایش درآمد مردم برداریم.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها