Portal_background_image

همراهی استاندار مرکزی با مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

محمد حسین مقیمی صبح امروز همگام با مردم شهر اراک در راهپیمایی روز جهانی قدس(آخرین جمعه ماه مبارک رمضان) جنایت های رژیم صهیونیستی و حامیان آن را محکوم کرد.

اقشار مختلف مردم ولایتمدار شهر اراک از ساعت 11 صبح در حالی که از سوی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک، استاندار مرکزی، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی ازمسئولان همراهی می شدند  همصدا با ملت بزرگ ایران اسلامی ومسلمانان وآزادی خواهان سایر نقاط جهان، جنایت اشغالگران وحامیان آنان را با راهپیمایی گسترده در روز جهانی قدس از مسیر میدان شهدا، پل خیبر، خیابان محسنی، خیابان شیخ فضل الله نوری و میدان سرداران به سمت میعادگاه نماز جمعه این شهر و با فریادهای رسا محکوم وحمایتشان را از مردم فلسطین ونواره غزه اعلام کردند.

در این راهپیمایی همه انسان‌هایی که جنایت‌های رژیم صهیونیستی، قلب آنان را به درد آورده است با سردادن شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، نابودی اسرائیل خواسته ملت ما است، باید شود محو ز روی زمین، رژیم اشغالگر، غزه شده غرق خون، دشمن شود سرنگون، اتحاد، اتحاد تنها راه نجات است، روز قدس، روز قدس پیروزی اسلام است، نابودی اسرائیل بشارت امام است، ما ذوالفقار حیدریم، فدائیان رهبریم و خامنه ای رهبر مسلمین است، بیت القدس پایگاه دین است، ضمن تاکید بر وحدت امت اسلامی و محکوم نمودن  سکوت مجامع بین المللی و برخی کشورهای منطقه در برابر جنایات این رژیم، خواستار به پایان رسیدن رفتارهای ظالمانه غرب در سایه وحدت امت اسلامی شدند.

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی استان مرکزی(ایرنا-اراک) راهپیمایان تصاویری از امام راحل(ره)، مقام معظم رهبری و پارچه نوشته هایی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و غزه و انزجار از اسرائیل غاصب را با خود همراه داشتند، پرچم طویل فلسطین را بر بالای سر خود حمل می کردند و سپس آدمکهای سران رژیم صهیونیستی را به آتش کشیدند.

مردم مومن شهر اراک همچنین با صدور بیانیه ای در این راهپیمایی علاوه بر محکوم کردن اقدامات اخیر رژیم اشغالگر قدس در غزه اعلام کردند که نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس از سوی امام راحل(ره) و نیز راهبری های مقام معظم رهبری باعث شده تا اعتراض به اسرائیل جنایتکار از مرزهای کشور فراتر رود.

این قطعنامه جنایات اسرائیل در غزه را نسل کشی دانسته و سکوت سازمانهای بین المللی در این خصوص را محکوم کرده و خوستار اتحاد گروههای فلسطینی شده است.

راهپیمایان با تایید این قطعنامه اقدامات گروه ضد اسلامی داعش در عراق و سوریه را نیز محکوم کرده و بازگشت آوارگان فلسطینی را خواستار شده اند.

نظیر این مراسم با حضو مردم مومن و روزه دار در 120 نقطه شهری و روستایی دیگر استان مرکزی برگزار شد.


 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها